Мобільна наукова лабораторія завітає в чотири школи Львова

10:40 1 лютого 2019 р.

  • 0
  • 816


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львівській міськраді опублікували графік пересування мобільної наукової лабораторії.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 1 лютого: «З початком другого семестру навчального року мобільна наукова лабораторія почала активно мандрувати школами Львова.  Йдеться про мобільну наукову лабораторію, яку у 2018 році було придбано за кошти міста».

«Лабораторія складається з 10 експонатів, кожен з яких розкриває цікаве фізичне явище: «Діапазон слуху», «Брахістохрона» «Архітектурні арки», «Слухаючи кістьми», «Магдебурський експеримент», «Вентилятор Бернуллі», «Внутрішні напруги – конструкції під тиском», «Перевернутий зір», «Дірка у воді», «Людина-пазл». Загальна вартість лабораторії – два мільйони гривень. Кожен експонат обладнаний інформаційним стендом, який можна легко транспортувати та розкладати, а також на якому міститься інструкція з користування експонатом», – розповіли також у міськраді.

«Вчителі, які проводитимуть інтерактивні заняття у навчальних закладах, пройшли навчання та дізналися як користуватися експонатами мобільної наукової лабораторії. Школярі, які вже спробували досліджувати механізм дії кожного експонату, наповнені позитивними емоціями та незабутніми враженнями», – поінформували також у міськраді.

Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик зазначила: «Є багато явищ, які діти бачать в повсякденному житті, і не розуміють, чому так відбувається. У цій науковій мобільній лабораторії це можна пояснити науково. Тому, така навчальна лабораторія буде мандрувати школами, щоб кожна дитина мала можливість побачити, спробувати, попрацювати на такому приладі та отримати розуміння явищ, які вона бачить у житті.

«Упродовж лютого мобільна наукова лабораторія подорожуватиме чотирма школами нашого міста. Вона завітає до шкіл №7 (з 4 до 8 лютого), №78 (з 11 до 15 лютого), №96 (з 18 до 22 лютого) та до ліцею імені Василя Симоненка (з 25 лютого до 1 березня)», – повідомила також Зоряна Довганик

У Львівській міськраді опублікували графік пересування мобільної наукової лабораторії.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:10 19 липня 2019 р.

У Львові спростили зарахування дітей до садочків

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив у п’ятницю, 19 липня, рішення «Про внесення знін до рішення виконкому №1190 «Про затвердження «Положення та правил про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти Львова» від 29 зрудня 2017 року.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 1179

11:15 17 липня 2019 р.

Бюджет Львівщини отримає кошти на реконструкцію спортмайданчика

Обласний бюджет Львівщини отримає один мільйон 750 тисяч гривень субвенції з державного бюджету на реконструкцію спортивного майданчика у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 459

Останні новини

Правоохоронці зареєстрували на Львівщині 173 повідомлення про порушення виборчого законодавства

У Львові зареєстрували 25 ДТП

На Львівщині втопився 29-річний чоловік

На Львівщині загинув під час пожежі пенсіонер

Львівська міськрада не застрахувала мозаїку Патика від знищення, – юрист

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу