Мобільна наукова лабораторія завітає в чотири школи Львова

10:40 1 лютого 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львівській міськраді опублікували графік пересування мобільної наукової лабораторії.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 1 лютого: «З початком другого семестру навчального року мобільна наукова лабораторія почала активно мандрувати школами Львова.  Йдеться про мобільну наукову лабораторію, яку у 2018 році було придбано за кошти міста».

«Лабораторія складається з 10 експонатів, кожен з яких розкриває цікаве фізичне явище: «Діапазон слуху», «Брахістохрона» «Архітектурні арки», «Слухаючи кістьми», «Магдебурський експеримент», «Вентилятор Бернуллі», «Внутрішні напруги – конструкції під тиском», «Перевернутий зір», «Дірка у воді», «Людина-пазл». Загальна вартість лабораторії – два мільйони гривень. Кожен експонат обладнаний інформаційним стендом, який можна легко транспортувати та розкладати, а також на якому міститься інструкція з користування експонатом», – розповіли також у міськраді.

«Вчителі, які проводитимуть інтерактивні заняття у навчальних закладах, пройшли навчання та дізналися як користуватися експонатами мобільної наукової лабораторії. Школярі, які вже спробували досліджувати механізм дії кожного експонату, наповнені позитивними емоціями та незабутніми враженнями», – поінформували також у міськраді.

Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик зазначила: «Є багато явищ, які діти бачать в повсякденному житті, і не розуміють, чому так відбувається. У цій науковій мобільній лабораторії це можна пояснити науково. Тому, така навчальна лабораторія буде мандрувати школами, щоб кожна дитина мала можливість побачити, спробувати, попрацювати на такому приладі та отримати розуміння явищ, які вона бачить у житті.

«Упродовж лютого мобільна наукова лабораторія подорожуватиме чотирма школами нашого міста. Вона завітає до шкіл №7 (з 4 до 8 лютого), №78 (з 11 до 15 лютого), №96 (з 18 до 22 лютого) та до ліцею імені Василя Симоненка (з 25 лютого до 1 березня)», – повідомила також Зоряна Довганик

У Львівській міськраді опублікували графік пересування мобільної наукової лабораторії.

dailylviv.com

До теми

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

12:56 26 жовтня 2020 р.

Чи варто купувати Xiaomi Mi Band 5?

У червні 2020 року компанія Xiaomi представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 із збільшеним на 20% екраном, 11 режимами тренувань і поліпшеним моніторингом сну.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу