Мобільна наукова лабораторія завітає в чотири школи Львова

10:40 1 лютого 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львівській міськраді опублікували графік пересування мобільної наукової лабораторії.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 1 лютого: «З початком другого семестру навчального року мобільна наукова лабораторія почала активно мандрувати школами Львова.  Йдеться про мобільну наукову лабораторію, яку у 2018 році було придбано за кошти міста».

«Лабораторія складається з 10 експонатів, кожен з яких розкриває цікаве фізичне явище: «Діапазон слуху», «Брахістохрона» «Архітектурні арки», «Слухаючи кістьми», «Магдебурський експеримент», «Вентилятор Бернуллі», «Внутрішні напруги – конструкції під тиском», «Перевернутий зір», «Дірка у воді», «Людина-пазл». Загальна вартість лабораторії – два мільйони гривень. Кожен експонат обладнаний інформаційним стендом, який можна легко транспортувати та розкладати, а також на якому міститься інструкція з користування експонатом», – розповіли також у міськраді.

«Вчителі, які проводитимуть інтерактивні заняття у навчальних закладах, пройшли навчання та дізналися як користуватися експонатами мобільної наукової лабораторії. Школярі, які вже спробували досліджувати механізм дії кожного експонату, наповнені позитивними емоціями та незабутніми враженнями», – поінформували також у міськраді.

Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик зазначила: «Є багато явищ, які діти бачать в повсякденному житті, і не розуміють, чому так відбувається. У цій науковій мобільній лабораторії це можна пояснити науково. Тому, така навчальна лабораторія буде мандрувати школами, щоб кожна дитина мала можливість побачити, спробувати, попрацювати на такому приладі та отримати розуміння явищ, які вона бачить у житті.

«Упродовж лютого мобільна наукова лабораторія подорожуватиме чотирма школами нашого міста. Вона завітає до шкіл №7 (з 4 до 8 лютого), №78 (з 11 до 15 лютого), №96 (з 18 до 22 лютого) та до ліцею імені Василя Симоненка (з 25 лютого до 1 березня)», – повідомила також Зоряна Довганик

У Львівській міськраді опублікували графік пересування мобільної наукової лабораторії.

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу