Міністр оборони інспектував у Львові унікальний комплекс

16:30 3 травня 2019 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

Міністр оборони Степан Полторак наголосив у п’ятницю, 3 травня, на Львівському заводі «ЛОРТА» : «Комплекс автоматизованого управління «Оболонь-А» на 30-40 % підвищить можливості артилерійських підрозділів ЗСУ».

Про це повідомили в п’ятницю, 3 травня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли, що очільник військового відомства: «Сьогодні ми приступаємо до державного випробування унікального комплексу управління вогнем артилерії «Оболонь-А».

«Це дуже потрібний комплекс для ЗС України, який на 30-40 відсотків підвищить можливості наших артилерійських підрозділів. Він буде більш мобільним та ефективним, підвищить можливості вогневого ураження противника, а також живучість екіпажів», – зазначив також Степан Полторак.

«Комплекс автоматизованого управління «Оболонь-А» є сучасною та унікальною технікою, яка не має жодної запчастини країни-агресора. Там лише ті запчастини та складові, які вироблені в Україні, на вашому підприємстві, а також ті, які нам поставили наші партнери. Після успішного завершення цих випробувань комплекс буде прийнятий на озброєння та буде розпочато його серійне виробництво», – заявив також міністр оборони.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу