Міні-танк-розвідник зі Львова передали бійцям 24-ї окремої Залізної механізованої бригади (відео)

23:38 12 листопада 2014 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Установка, розроблена й виготовлена конструкторами з «Львівської політехніки» та Львівського Національного університету імені Івана Франка може працювати без підзарядки до чотирьох годин.

«Учора на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької представили громадськості міні-танк-розвідник», – повідомляється на сайті Львівського оперного театру.

Установку, яку розробили і виготовили конструктори з Львівської політехніки та Львівського Національного університету імені Івана Франка, передали бійцям 24-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Машина була створена протягом місяця за замовленням добровольчих батальйонів. За словами творців, без підзарядки робот може працювати до чотирьох годин. Крім того, він може бути використаний для транспортування поранених.

Кошти, а це 49 тисяч гривень, на міні-танк-розвідник зібрав колектив театру з показу спектаклю «Запорожець за Дунаєм», який був присвячений сучасному українському козацтву. На спектакль були запрошені бійці, які лікуються в госпіталях Львова.

Про це повідомляється сьогодні, 12 листопада на сайті київської газети «Сегодня».

Як інформував «ЩЛ», львів'яни подарували війську танк-розвідник, Благодійний фонд «Нова країна» продовжує збір коштів, аби передати фронтовикам наступного самохідного радіокерованого нишпірку.


Відео: «Сегодня»

dailylviv.com

До теми

10:24 11 серпня 2022 р.

Найбільше вступників має Львівська політехніка

На другому місці – Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Третє місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу