Мешканців Львівщини навчитимуть енергозбереженню

15:56 11 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Експерти Асоціації «Будіндустрія» розробили Програму підвищення енергетичної безпеки регіону, яку передбачає комплекс заходів спрямованих на кількаразове зменшення споживання енергоресурсів.

«Львівщина є однією  із найбільш газифікованих областей України. І проблема у тому, що неефективне споживання газу населенням області перевищує 1 млрд. куб. м. на рік, а це майже 8 млрд. грн у грошовому еквіваленті. Цей величезний ресурс доцільно скерувати на термомодернізацію будівель», – вважають фахівці Експертної Ради Асоціації будівельників «Будіндустрія».

Програма підвищення енергетичної безпеки регіону, яку розробили експерти Асоціації будівельників «Будіндустрія», передбачає комплекс заходів спрямованих на кількаразове зменшення споживання енергоресурсів. На їх думку, послідовне впровадження запропонованих комплексних рішень дасть змогу досягти найбільшого ефекту з енергозбереження. На переконання авторів Програми, послідовність дій у заходах з термореновації (утеплення стін, заміна вікон та дверей із облаштуванням рекупераційної вентиляції) гарантує очікувані результати щодо комфорту та економію без шокових випробувань в опалювальний період.

На сьогодні для реалізації завдань Програми створено Інформаційно-консультаційний Центр на проспекті Чорновола, 57 у Львові (офіс 810), який надає фахові консультації та розробляє комплексні рішення з енергозбереження для всіх категорій населення. Експертна Рада ІКЦ проводить чотирирівневі навчання консультантів, виконавців робіт та експертів з питань енергозбереження. Для реєстрації бажаючих отримати консультацію з питань енергозбереження,  пройти курс навчання і отримати кваліфікацію консультанта або виконавця робіт прохання телефонувати за телефоном 0673063036 або 09519309 0 (e-mail: termorenovacia@ukr.net, https://  budindustria.lviv.ua.

Про це повідомили сьогодні, 11 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

Службовицю комунального підприємства у Львові судитимуть за привласнення 66 тисяч гривень

Пригоди водія Вечірка у Міннеаполісі

Пішохідний перехід “Угринів” між Україною і Польщею відновить роботу

Львівська залізниця відновила рух приміських поїздів у межах чотирьох областей (графік)

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу