Мешканців Львівщини навчитимуть енергозбереженню

15:56 11 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Експерти Асоціації «Будіндустрія» розробили Програму підвищення енергетичної безпеки регіону, яку передбачає комплекс заходів спрямованих на кількаразове зменшення споживання енергоресурсів.

«Львівщина є однією  із найбільш газифікованих областей України. І проблема у тому, що неефективне споживання газу населенням області перевищує 1 млрд. куб. м. на рік, а це майже 8 млрд. грн у грошовому еквіваленті. Цей величезний ресурс доцільно скерувати на термомодернізацію будівель», – вважають фахівці Експертної Ради Асоціації будівельників «Будіндустрія».

Програма підвищення енергетичної безпеки регіону, яку розробили експерти Асоціації будівельників «Будіндустрія», передбачає комплекс заходів спрямованих на кількаразове зменшення споживання енергоресурсів. На їх думку, послідовне впровадження запропонованих комплексних рішень дасть змогу досягти найбільшого ефекту з енергозбереження. На переконання авторів Програми, послідовність дій у заходах з термореновації (утеплення стін, заміна вікон та дверей із облаштуванням рекупераційної вентиляції) гарантує очікувані результати щодо комфорту та економію без шокових випробувань в опалювальний період.

На сьогодні для реалізації завдань Програми створено Інформаційно-консультаційний Центр на проспекті Чорновола, 57 у Львові (офіс 810), який надає фахові консультації та розробляє комплексні рішення з енергозбереження для всіх категорій населення. Експертна Рада ІКЦ проводить чотирирівневі навчання консультантів, виконавців робіт та експертів з питань енергозбереження. Для реєстрації бажаючих отримати консультацію з питань енергозбереження,  пройти курс навчання і отримати кваліфікацію консультанта або виконавця робіт прохання телефонувати за телефоном 0673063036 або 09519309 0 (e-mail: termorenovacia@ukr.net, https://  budindustria.lviv.ua.

Про це повідомили сьогодні, 11 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу