Маленьких львів’ян запрошують до мистецької студії «Берегиня» (розклад роботи)

12:00 13 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Цього року, враховуючи звернення й побажання батьків мікрорайону, педагог клубу «Берегиня» проявила ініціативу й сформувала окрему групу для дошкільнят.

«Творчі заняття для дітвори пропонує мистецька студія «Берегиня». Малювання та «хенд-мейд» з різноманітних матеріалів тут опановують гуртківці в трьох вікових групах: чотирьох-шести років; семи-дев’яти років та 10-15 років», – повідомили сьогодні, 13 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Працює студія «Берегиня» в мережі Дитячих клубів Франківського району на вулиці Граб’янки, 13. Координатор Дитячих клубів Львова від управління молоді, сім'ї та спорту ЛМР Ольга Каспришин розповіла: «В Дитячих клубах Львова працює 50 гуртків, які відвідують діти зі шести років. Загалом, програма клубів розрахована на дітей шкільного віку. Цього року, враховуючи звернення й побажання батьків мікрорайону, педагог клубу «Берегиня» проявила ініціативу й сформувала окрему групу для дошкільнят». 

Для малечі розроблена програма розвитку дрібної моторики (ліпка дрібних деталей, аплікація з маленьких частин, «мозаїчна» розмальовка). Середня група вивчає основи живопису, ліпки, паперопластики, флористики, декоративно-ужиткового народного мистецтва.

Заняття плануються з чергуванням малювання та нових практик декоративно-прикладного мистецтва («хенд-мейд»), завдяки чому діти мають можливість розвивати свої творчі здібності різносторонньо. Гуртківці старшої групи удосконалюють свої вміння, й досягають хороших результатів у декоративно-ужиткових видах мистецтва.

Педагог-організатор дитячого клубу «Берегиня» Франківського району Ірина Кунцьо розповіла: «В нашій студії постійно проводяться тематичні заняття, присвячені видатним художникам, народним українським майстрам декоративно-ужиткового мистецтва.  Відвідуємо з дітьми музеї, виставки, беремо участь в художніх пленерах та різноманітних конкурсах. Постійно слідкуємо за новими тенденціями, щоб навчати дітей «найсвіжіших» методик й технік». 

Упродовж навчального року в студії «Берегиня» відбуваються серії майстер-класів, об’єднані так званими «школами»: «школа писанкарства», «школа народної іграшки», «школа новорічних прикрас». Якраз у жовтні стартувала «школа олійних фарб», й щочетверга та щоп’ятниці діти опановують олійний живопис.

Незабаром на гуртківців очікують такі теми: «Як малював Вінсент Ван Гог, його Зоряна ніч», «Клод Моне і його дивовижні пейзажі», «Рослинні та тваринні орнаменти в архітектурі середньовічного Львова», «Берегині: лялька-мотанка, лялька-зернянка; інші іграшки в побуті українського народу».

Розклад роботи студії «Берегиня»: молодша група – понеділок, середа, з 16.30 до18.00; середня група – понеділок, середа, з 15.00 до 16.30, субота – з 15.00до18.00; старша група – вівторок, четвер, п'ятниця з 15.00 до 18.00.  Детальнішу інформацію про мистецьку студію «Берегиня» можна отримати за номером телефону 0676057935 (Ірина Володимирівна). 

Більше інформації про інші гуртки Дитячих клубів Франківського району – за номером телефону 237-23-82. Нагадуємо, заняття в Дитячих клубах Львова є безкоштовними».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу