Львів’янин виборов друге місце на міжнародній математичній олімпіаді

10:40 25 липня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Національному університеті імені Івана Франка Володимир Фединяк здобув друге місце на 60-й «International Mathematical Olympiad».

Про це повідомили в четвер, 25 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «International Mathematical Olympiad» – щорічне змагання з математики для школярів. Це найстаріша з міжнародних наукових олімпіад школярів. Перша ММО була проведена в 1959 році. З тих пір вона проводиться щорічно. Україна активно бере участь з 1993 року».

«Цьогоріч у змаганнях взяли участь команди з 116 країн світу. Кожну країну представляє команда не більше ніж з шести (спочатку – восьми) учасників, керівника і наукового керівника. Учасникам пропонується розв'язати шість задач (по три задачі на день, протягом двох днів поспіль), кожна з яких оцінюється в сім балів. Відтак, максимально можливий бал – 42», – поінформували також у міськраді.

«Задачі вибираються з різних частин шкільної математики, як правило з геометрії, теорії чисел, алгебри і комбінаторики. Вони не вимагають знань вищої математики і часто мають красиве і коротке рішення. Перша і четверта задача класифікуються як легкі, друга і п'ята – як середні, третя і шоста – як важкі», – розповіли також у міськраді.

«Володимир Фединяк навчається у Львівському фізико-математичного ліцею-інтернату при Національному університеті імені Івана Франка з 2015 року. Неодноразово брав участь у олімпіадах, турнірах, конкурсах. У 2016 році здобув диплом І ступеня на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики, у 2017 році – дипломи ІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики та математики, у 2018 році – диплом ІІІ ступеня з математики (виступав за 11 клас, будучи у 10 класі) та диплом ІІ ступеня з фізики на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади, у 2019 році – диплом І ступеня з математики та дипломи ІІ ступеня з фізики на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади», – повідомили також у міськраді.

«Володимир – переможець Київських міжнародних математичних фестивалів, 12-ї Міжнародної математичної олімпіади країн центральної Європи (Бєльско-Бяла, Республіка Польща – золота медаль), 15-ї Міжнародної Жаутиківської олімпіади. На ЗНО у 2019 році отримав 200 балів з математики», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

12:26 23 січня 2022 р.

Студенти університету у Львові прийдуть за стипендією в облдержадміністрацію: чекатимуть тиждень

Якщо впродовж наступного тижня не буде рішення Кабміну щодо лімітів стипендіатів на рівні 40-45%, то студентська спільнота Львівського університету готова повернутися до формату акції протесту.

Рубрика: Наука і техніка

10:17 22 січня 2022 р.

Який чохол вибрати для iPad Pro 12.9?

Останній iPad Pro - це найкращий планшет, який можна купити завдяки швидкості його чіпа M1 і якості дисплея Liquid Retina.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу