Львів’яни пробилися до фіналу студентської першості світу з програмування

21:32 20 жовтня 2014 р.


Фото: прес-службі Львівського Національного університету імені Івана Франка

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі Національного університету імені Івана Франка, команда його факультету прикладної математики та інформатики перемогла у півфіналі олімпіади з програмування Південно-східного регіону Європи.

У прес-службі Національного університету імені Івана Франка повідомили сьогодні, 20 жовтня, «Щоденному Львову», що команда студентів факультету прикладної математики та інформатики ЛНУ виборола перше місце на Міжнародній студентській АСМ олімпіаді з програмування Південно-східного регіону Європи. У повідомленні також конкретизують:

«Здобувши перемогу, команда програмістів Університету у складі студента ІІІ курсу Віталія Герасиміва, четвертокурсника Романа Білого і магістра Богдана Прищенка, отримала перепустку до фіналу студентської першості світу з програмування, що відбудеться у травні наступного року в Марокко. Загалом у півфіналі брали участь команди з десяти країн Європи.

За умовами конкурсу для трьох учасників команд організатори змагання надавали один комп’ютер. Упродовж п’яти годин молоді програмісти демонстрували свої знання, навики та командний дух.

«Основна ідея змагання полягала в тому, щоб студенти працювали  єдиною командою, спільно розв’язуючи всі поставлені перед ними завдання», – поділився враженнями тренер нашої команди Василь Білецький. За його словами, студенти ЛНУ ім. Івана Франка добре навчилися розуміти одне-одного й інтенсивно готувалися до олімпіади, проводячи щотижнево по чотири тренування.

«Це й дозволило нам вибороти перемогу в такому важливому турнірі», – переконаний тренер. У травні в Марокко перед командою Львівського університету буде непросте завдання – боротьба у фіналі проти ста найсильніших студентських команд світу».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу