Львів’янка тимчасово виконуватиме обов’язки міністра освіти і науки

15:00 25 березня 2020 р.


Фото: ukrinform.ua

Кабмін призначив тимчасово виконувати обов’язки міністра освіти і науки Любомиру Мандзій.

Про це повідомили в середу, 25 березня, у міністерстві освіти і науки України, де також розповіли: «Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду».

Любомира Мандзій запевнила: Це дуже велика відповідальність. У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед Міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого».

У міністерстві освіти і науки України також поінформували, що Любомира Мандзій народилася 10 травня 1973 року у селі Опака в Дрогобицькому районі Львівської області. 1995-го закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Географія».

Упродовж 1998-2001 роках за спеціальністю «Політичні інститути та процеси» навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2003 році захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук. 2008 року отримала вчене звання доцента.

З 2001 року до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2016-2019 роках –  директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

У липні 2019 року перемогла у конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області. 11 вересня 2019 року призначена на посаду заступника Міністра освіти і науки України.

Як інформував «Щоденний Львів», загальнонаціональний карантин в усіх закладах освіти, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно.

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу