Львівських школярів запрошують отримати перший досвід програмування

17:41 9 листопада 2015 р.


Фото: lits.com.ua

7-13 грудня «Lviv IT School» знову проводитиме «Годину Коду».

«7-13 грудня «Lviv IT School» знову проводитиме «Годину Коду» – у рамках найбільшого навчального проекту в історії «Hour of Code». До участі запрошують учнів 9-11 класів. «Година Коду» є глобальним навчальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш ніж 180 країнах світу, і створений для розвінчування міфів про складність програмування», – повідомили сьогодні, 9 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували, що організатори «Години Коду» зазначають:

«Під час «Години Коду» учасники матимуть можливість створити власну програму та отримати перший досвід у програмуванні. Ми сподіваємося, що це розпалить в учнів іскру інтересу до продовження вивчення комп’ютерних наук. 

Кожен охочий старшокласник Львова зможе ознайомитись із основами програмування. «Година коду» – це одногодинний вступ до комп’ютерних наук, який повинен показати легкість та доступність програмування для кожного. Форма реєстрації – за посиланням: https://goo.gl/rRLCbo.

Участь у події безкоштовна. Контактна е-пошта: press.lits@com.ua».

dailylviv.com

До теми

14:38 17 травня 2021 р.

У мерії повідомили, коли цьогоріч закінчиться навчання у школах (відео)

Цьогоріч завершення навчального року в школах Львова відбудеться по-різному. У зв’язку з тим, що під час навчання було введено карантині обмеження, і в різних школах була різна тривалість канікул, деякі учні матимуть уроки ще до середини червня, а дехто й довше. Про це розповіла начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Рубрика: Наука і техніка

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу