Львівських курсантів харчуватимуть за стандартами провідних армій світу

18:00 16 вересня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Експеримент триватиме до кінця грудня 2015 року, а за його результатами керівництвом держави та Збройних Сил України буде прийнято рішення щодо удосконалення системи харчування військовослужбовців ЗСУ.

У львівській Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочався експеримент з організації харчування курсантів. Його метою є визначення можливості запровадження системи організації харчування військовослужбовців за стандартами, наближеними до стандартів армій провідних країн світу. Експеримент триватиме до кінця грудня 2015 року, а за його результатами керівництвом держави та Збройних Сил України буде прийнято рішення щодо удосконалення системи харчування військовослужбовців ЗСУ.

Початку експерименту передувала величезна та копітка робота тилу Збройних Сил України, Академії сухопутних військ, волонтерських організацій. Зокрема було закуплено необхідне обладнання та підготовлено особовий склад, який залучається до забезпечення харчування курсантів Академії.

На контроль проведення експерименту прибули начальник Центрального продовольчого забезпечення тилу Збройних Сил України полковник Олександр Андрух, а також представники волонтерського десанту Міністерства оборони України Діана Петреня та Артем Єрьомін. Разом із начальником Академії сухопутних військ генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком вони відвідали курсантську їдальню та дали високу оцінку організації харчування майбутніх офіцерів.

Начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук завпенив: «Експеримент матиме позитивні результати, і невдовзі харчування особового складу Збройних Сил України буде здійснюватися за стандартами армій провідних країн світу»

Про це повідомили сьогодні, 16 вересня, на сайті Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу