Львівський обласний учнівський парламент відзначить День соборності флешмобом

17:10 20 січня 2017 р.

У неділю, 22 січня, о 12:00 розпочнеться урочистий радіоміст вихованців дитячої радіостанції імені Віталія Мархасіна «Схід і Захід разом» Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Натомість Львівський обласний учнівський парламент відзначить День соборності флешмобом, який розпочнеться в неділю, 22 січня, о 13:00  біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові. Своєю чергою, о 14:00 год у парку «Погулянка» розпочнеться молодіжна акція «Міст Єдності».

А 25 січня о 14:00 у приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя пройде круглий стіл за участі педагогів Львівщини, також присвячений Дню соборності України. Упродовж січня у загальноосвітніх навчальних закладах області також проводяться присвячений Дню соборності України.тематичні уроки, виховні години, конференції, семінари, відбуваються зустрічі учасників АТО, ветеранів Української Повстанської Армії, колишніх політв’язнів з учнівською молоддю, у Львівській обласній науково-педагогічній бібліотеці та бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів організовано експозиції про видатних діячів Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, а в приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя представлено тематичну виставку книг, журналів, світлин «Українські педагоги у формуванні ідей Соборності України».

Про це повідомили сьогодні, 20 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу