Львівський медичний університет здобув Гран-прі міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015»

17:00 27 березня 2015 р.


Фото: meduniv.lviv.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, національний медичний університет імені Данила Галицького отримав Гран-прі «Лідер міжнародної діяльності» на Шостій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015», що відбулася 12-14 березня 2015 року у Києві.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 27 березня, «Щоденному Львову»:

«Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького отримав Гран-прі «Лідер міжнародної діяльності» на Шостій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015», що відбулася 12-14 березня 2015 року у м. Київ. Ця виставка є однією з найбільш рейтингових і широкомасштабних освітянських виставок в Україні. Організатори виставки – Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». 

Окрім Гран-прі «Лідер міжнародної діяльності» рейтингового виставкового конкурсу, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького удостоєний Дипломом за творчу працю з підвищення якості національної освіти та Сертифікатом якості наукових публікацій, котрий Університет отримав на підставі високого рейтингового показника у наукометричній базі даних «SciVerse Scopus». За вагомий особистий внесок і плідну організаторську діяльність з модернізації та оновлення галузі освіти Почесною грамотою виставки «Сучасні заклади освіти – 2015» нагороджено ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, члена-кореспондента НАМН України, професора Бориса Зіменковського. За вагомий особистий внесок у модернізацію національної системи освіти Почесною грамотою виставки «Сучасні заклади освіти – 2015» нагороджено декана по роботі з іноземними студентами ЛНМУ імені Данила Галицького Євгена Вариводу.

На виставці були представлені 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови. Упродовж трьох днів роботи виставки педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі мали можливість спілкуватися з представниками навчальних закладів, обмінюватися досвідом педагогічної практики, ознайомлюватися з сучасними технологіями навчання. 

Старшокласники та їхні батьки, студенти отримали актуальну інформацію щодо умов вступу до навчальних закладів, бакалаврських і магістерських програм, підготовчих університетських курсів. Під час проведення 47 науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів, презентацій та майстер-класів освітяни й науковці з різних регіонів країни обговорили нагальні проблеми модернізації галузі освіти, шляхи інтеграції до європейського освітнього простору, особливості вступу до вищих навчальних закладів у 2015 році».

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу