Львівський Фізико-математичний ліцей-інтернат очолив рейтинг кращих навчальних закладів країни

16:16 26 березня 2015 р.

Фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка на вулиці Караджича, 29

Фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка на вулиці Караджича, 29
Фото: uk.wikipedia.org

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, Фізико-математичний ліцей-інтернат при національному університеті імені Івана Франка став кращим в Україні за результатами ЗНО й кількістю олімпійських дипломів учнів.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 26 березня, «Щоденному Львову»:

«Фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка посів перше місце у щорічному рейтингу кращих навчальних закладів України, який проводив журнал «Фокус». Друге та третє місця дістались донецькому ліцею «Ерудит» та Києво-Печерському ліцею №171 «Лідер» відповідно.

Основними критеріями оцінювання були результати випускників шкіл у ЗНО та учнівські досягнення у шкільних олімпіадах.  Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат став кращим як за результатами ЗНО так і за кількістю олімпійських дипломів учнів.

Нагадаємо, що у 2014 році загалом з 52 випускників, що отримали найкращі результати ЗНО з 2 предметів, було дев’ять зі Львова та один – з Львівської області. За цим показником Львівщина була лідером серед інших міст України.

Повна версію рейтингу найкращих шкіл України буде опублікована у спецвипуску журналу «Фокус» вже 27 березня. Додамо, що львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка вже ставав лідером рейтингу кращих шкіл країни від журналу «Фокус» у 2012 році».

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу