Львівський бронетанковий завод розробив «Зубра»

10:30 14 травня 2019 р.


Фото: defence-ua.com

Львівський бронетанковий завод розробив нову броньовану ремонтно-евакуаційну машину (БРЕМ) «Зубр».

Про це, як повідомили в інформаційно-консалтинговій компанії «Defense Express», стало відомо під час святкування 75-річча з дня створення українського підприємства.

«БРЕМ «Зубр» створений для технічного супроводження танкових підрозділів Збройних сил України. Він розроблений ЛБТЗ у 2018 році. Наразі організовується проведення його визначальних відомчих випробувань. Можливо, до кінця цього року його буде допущено в експлуатацію в ЗСУ», – розповів головний інженер ЛБТЗ Герман Сметанін.

«Новий зразок створено на базі радянського танку Т-55. Він може використовувати як основу ходову частину танка Т-54 або БТС-4 (радянський броньований тягач на базі середнього танка Т-44. – «DЕ»). Тобто база машини може використовуватися різна. Нова машина має 12-тонну кран-стрілу та 25-тонну тягову лебідку, що забезпечує евакуацію пошкодженої техніки з поля бою.», – зазначив Герман Сметанін.

«На урочистих заходах у Львові був присутній і представник Центрального бронетанкового управління ЗС України – полковник Олександр Гордієнко. Він, спілкуючись з журналістами відмітив, що ремонтна техніка, яка створена колективом підприємства, така як нові БРЕМ «Лев» та «Зубр», є вкрай потрібною у військах. Полковник Гордієнко висловив впевненість, що ці розробки, зокрема «Зубр», успішно пройдуть випробування та вже скоро опиняться на озброєнні військових частин», – поінформувала також компанія «Defense Express».

dailylviv.com

До теми

19:31 21 вересня 2021 р.

З 00:00 год 23 вересня понад 85% закладів освіти Львівщини припиняють роботу

Відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ і НС на Львівщині встановили «жовтий» рівень епіднебезпеки з 00:00 год 23 вересня. У зв’язку з цим, застосовується положення про припинення відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів, в яких не менш як 80% працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або отримання однієї дози вакцини.

Рубрика: Наука і техніка

18:00 21 вересня 2021 р.

Розфарбовування: банальне заняття або корисна розвага

Деякі батьки сприймають розмальовки для дітей, як щось застаріле, не актуальне та навіть нудне заняття. І роблять це даремно. Розфарбовування – один з найпростіших способів цікаво та корисно провести час.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу