Львівський бронетанковий завод розробив «Зубра»

10:30 14 травня 2019 р.

  • 0


Фото: defence-ua.com

Львівський бронетанковий завод розробив нову броньовану ремонтно-евакуаційну машину (БРЕМ) «Зубр».

Про це, як повідомили в інформаційно-консалтинговій компанії «Defense Express», стало відомо під час святкування 75-річча з дня створення українського підприємства.

«БРЕМ «Зубр» створений для технічного супроводження танкових підрозділів Збройних сил України. Він розроблений ЛБТЗ у 2018 році. Наразі організовується проведення його визначальних відомчих випробувань. Можливо, до кінця цього року його буде допущено в експлуатацію в ЗСУ», – розповів головний інженер ЛБТЗ Герман Сметанін.

«Новий зразок створено на базі радянського танку Т-55. Він може використовувати як основу ходову частину танка Т-54 або БТС-4 (радянський броньований тягач на базі середнього танка Т-44. – «DЕ»). Тобто база машини може використовуватися різна. Нова машина має 12-тонну кран-стрілу та 25-тонну тягову лебідку, що забезпечує евакуацію пошкодженої техніки з поля бою.», – зазначив Герман Сметанін.

«На урочистих заходах у Львові був присутній і представник Центрального бронетанкового управління ЗС України – полковник Олександр Гордієнко. Він, спілкуючись з журналістами відмітив, що ремонтна техніка, яка створена колективом підприємства, така як нові БРЕМ «Лев» та «Зубр», є вкрай потрібною у військах. Полковник Гордієнко висловив впевненість, що ці розробки, зокрема «Зубр», успішно пройдуть випробування та вже скоро опиняться на озброєнні військових частин», – поінформувала також компанія «Defense Express».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу