Львівський бронетанковий завод передав оновлений «Дозор» на випробування військовим (відео)

18:00 14 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

В «Укроборонпромі» наголошують: «Львівська область була першою, яка відгукнулася на заклик «Укроборонпрому» для вітчизняного бізнесу попрацювати разом над зміцненням обороноздатності країни. Відповідний документ сторони підписали 10 квітня 2015 року».

ДП «Львівський бронетанковий завод», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», передало новий бронеавтомобіль «Дозор» на випробування до ЗСУ. Презентація техніки відбулась 13 липня за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та Генерального директора Державного концерну «Укроборонпром Романа Романова.

Генеральний директор «Укроборонпрому» заявив: «Сьогодні, відповідно до затверджених строків, «Укроборонпром» передає на військові випробування «Дозор». Незважаючи на попередні відставання та враховуючи складність техніки, ми впоралися із цим завданням вчасно – відтепер слово за військовими, які перевірять «Дозор» у реальних умовах».

За його словами, фахівці концерну у стислий термін доробили бронетехніку, врахувавши всі побажання військових. Це стало можливим завдяки співпраці «Укроборонпром у» з підприємствами Львівщини в рамках Меморандуму про виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку, підписаного цьогоріч в квітні-місяці.

Роман Романов також зауважив, що своє відображення у вчасному виконанні проекту виробництва «Дозору» знайшли і нещодавні кадрові зміни на Львівському бронетанковому заводі. Про це повідомили сьогодні, 14 липня, на сайті «Укроборонпрому», де також нагадали:

«Львівська область була першою, яка відгукнулася на заклик «Укроборонпрому» для вітчизняного бізнесу попрацювати разом над зміцненням обороноздатності країни. Відповідний документ сторони підписали 10 квітня 2015 року.

Підприємства Львівської області активно включились в кооперацію з підприємствами «Укроборонпром у», насамперед це стосується програми імпортозаміщення – Концерн змінив імпортних постачальників на вітчизняних. Своєю чергою, регіон отримав нові робочі місця та податки».

Натомість у прес-службі міністерства оборони розповіли сьогодні, 14 липня:

«13 липня біля Львівської обласної державної адміністрації відбулась демонстрація нових зразків військової техніки виробництва державного підприємства «Львівський бронетанковий завод». На заході був представлений оновлений бронеавтомобіль «Дозор-Б», який планують постачати до Збройних Сил України вже на початку вересня.

Про це повідомив генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов, який також наголосив:

«Ми домовились з представниками державної влади, керівниками профільних департаментів про те, що будемо здійснювати жорсткий контроль на всіх етапах втілення цього проекту в життя. Якщо випробування армійського зразка пройде відповідно до графіка, то вже на початку вересня перші серійні «Дозори» надійдуть до Збройних Сил України»

Під час демонстрації було представлено два дослідних зразки бронетранспортера «Дозор-Б», які викликали неабияку зацікавленість у львів’ян і гостей міста. З червня 2014 до липня 2015 року підприємства державного концерну «Укроборонпром» поставили до Збройних Сил України 3800 одиниць модернізованої техніки, передали 2800 одиниць відновленої техніки, а 55 виїзних ремонтних бригад повернули до строю в зоні АТО більше тисячі одиниць військової техніки».

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі міністерства оборони.

Як інформував «ЩЛ», львів’янам продемонстрували оновлену бронемашину «Дозор-Б».

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу