«Львівську політехніку» визнали «найпрозорішим» українським університетом

11:32 21 травня 2015 р.


Фото: ukrmap.su

Днями аналітичний центр CEDOS оприлюднив рейтинг «прозорості» національних вищих навчальних закладів 2015 року.

Першу сходинку у ньому посів Національний університет «Львівська політехніка» (71,3 бали), другу – Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (66,9), а третю – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя (62,6). Далі розташувалися Львівський національний університет імені Івана Франка (59 балів), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (57,1), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (56,1), Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (55,5), Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника (54,7), Хмельницький національний університет (54,3) та Національний університет «Києво-Могилянська академія» (53,3).

Автори дослідження ставили за мету привернути суспільну увагу до проблеми комунікації українських університетів з абітурієнтами і студентами, а також заохотити університети до  прозорішої інформаційної політики, зокрема, на своїх офіційних сайтах. Індекс прозорості складається з чотирьох параметрів: фінансова прозорість (30%), адміністративна (20%), наявність стратегічного плану розвитку на сайті ВНЗ (10%) та інформування про зміст навчання на сайті закладу (40%).

Рейтинг використовує веб-сайти навчальних закладів як основне джерело інформації та вимірює факт наявності або ж відсутності певної інформації на них.  Цьогорічний моніторинг CEDOS охопив усіх національні ВНЗ, окрім тих, які опинились на окупованих територіях, а також ВНЗ силових структур.

Загалом у рейтингу представлені 96 вищих навчальних закладів. Про це повідомили сьогодні, 21 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі Національного університету «Львівська політехніка».

dailylviv.com

До теми

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

12:56 26 жовтня 2020 р.

Чи варто купувати Xiaomi Mi Band 5?

У червні 2020 року компанія Xiaomi представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 із збільшеним на 20% екраном, 11 режимами тренувань і поліпшеним моніторингом сну.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу