Уряд приєднав Львівську державну фінансову академію до національного університету імені Франка

16:21 8 квітня 2015 р.


Фото: vnz.univ.kiev.ua

Міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив також, що для реалізації рішення Львівської державну фінансової академії до національного університету імені Івана Франка.знадобиться якийсь час.

Кабінет Міністрів приєднав Львівську державну фінансову академію до Львівського національного університету імені Івана Франка. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

«Уряд уже прийняв таку постанову», – сказав міністр. Він також додав, що для реалізації цього рішення знадобиться якийсь час.

Повідомляючи про це сьогодні, 8 квітня, інтернет-видання «Lb.ua» також нагадує:

«16 березня ректора Львівської фінакадемії, 64-річного Петра Буряка затримали під час спроби отримати хабар у розмірі 2 тисячі доларів за посаду інспектора факультету заочного навчання. Під час обшуку в кабінеті Буряка знайшли 14 тисяч доларів.

Удома в нього виявилося ще 22 тисячі доларів, 57 тисяч євро, 1,5 тисячі англійських фунтів і 40 тисяч гривень, а також 5 кілограмів золота. 19 березня суд відпустив Петра Буряка з-під варти під заставу 97 тисяч грн».

dailylviv.com

До теми

10:47 30 червня 2022 р.

Львівські школярі частіше стрілятимуть на уроках

З нового навчального року управління освіти Львівської міської ради пропонує збільшити кількість та удосконалити уроки з національно-патріотичного виховання у старшокласників. За словами керівника міського департаменту гуманітарної політики Євгена Бойка, у львівських школах хочуть розширити мережу тирів та дообладнати їх відповідними засобами.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу