Львівському бронетанковому заводу бракує кваліфікованих слюсарів, фрезирувальників і шліфувальників (відео)

15:05 4 лютого 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

На Львівський бронетанковий завод звозять військову техніку з різних куточків України.

«Львівський бронетанковий завод посилено ремонтує БТРи», – повідомили сьогодні, 4 лютого, на «Телеканалі новин «24», конкретизуючи при цьому:

«На Львівський бронетанковий завод звозять військову техніку з різних куточків України. Відновлювати доводиться практично всі деталі, адже техніка довгий час стояла без діла.

БМП сюди звозять з різних військових частин України. Панцерники вже поржавіли, запчастини застаріли. Така техніка не стріляє. Тож для зварювальників залишається чимало роботи.

Ремонтують одну машину приблизно два тижні. Вартість ремонту – комерційна таємниця. Пізніше її випробовують з екіпажем на власному полігоні і лише тоді віддають, надаючи гарантійний термін. Утім, навіть він не рятує від несправностей, які можуть виникнути на полі бою. 

На одній лінії монтують всю «начинку» БМП. Слюсар Орест Гащук збирає повітряну і паливну системи. Далі у бойову машину вмонтовують систему охолодження, а за нею й масляну. Помилитись системники не можуть, інакше нароблять біди.

Роботи, кажуть вистачає. Працюють у дві повні зміни. Заводові бракує кваліфікованих шліфувальників, фрезирувальників та слюсарів. Тоді б робота пішла швидше».

dailylviv.com

До теми

14:11 23 вересня 2021 р.

Завтра у Львові спецбригади почнуть перевірку закладів освіти на достовірність інформації про вакцинацію (відео)

Освітні заклади Львова продовжують працювати у звичному форматі. Відучора кількість вакцинованих працівників освітньої сфери збільшилась на 10%. Також значно збільшилась кількість шкіл, де вже 80% працівників є вакцинованими. А вже завтра спеціальні бригади розпочнуть перевірку освітніх закладів на достовірність інформації про вакцинацію працівників.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу