Львівській школі №10 повернуто її історичне ім’я – святої Марії Магдалини

13:05 30 жовтня 2013 р.

  • 0
  • 3395


Фото: wikimapia.org

Про це повідомляє сьогодні, 30 жовтня, прес-служба міської ради.

За її інформацією, у Львівській середній загальноосвітній школі №10 відзначатимуть повернення їй історичного ім’я – святої Марії Магдалини, якого її позбавили в часи СРСР – 1946 року. Зокрема, завтра, 31 жовтня о 10-й – літургія в костелі святої Марії Магдалини, а о 12-й – урочистості в самій школі.

Прес-служба міської ради цитує також начальника управління освіти Львівської міської ради Галину Слічну: «Це ім’я (святої Марії Магдалини. – Ред.) школа носила від моменту створення у 1816 році і до Другої світової війни. Після війни це була просто загальноосвітня середня школа з польською мовою навчання. Школа хотіла узаконити ім’я своєї патронеси, яке колись носила. Є новий закон про присвоєння імен. Раніше це відбувалося виключно за постановою Кабінету Міністрів. З 2012 року рішення має право приймати територіальна громада. Згідно з порядком, були проведені громадські слухання у чітко окреслені терміни, протягом двох місяців. Присвоєння імені підтримала шкільна громада та батьки.  27 червня на сесії ЛМР було прийнято таке рішення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:00 12 вересня 2019 р.

На Львівщині відбуватимуться «Уроки Мужності»

Відокремлений підрозділ Громадської організації «Правий Сектор» у Львівській області анонсував патріотичну освітню програму «Уроки Мужності».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 651