Львів'яни подарували війську танк-розвідник (відео, оновлено)

20:39 11 листопада 2014 р.


Фото: зі сайту Львівського Національного Академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Благодійний фонд «Нова країна» продовжує збір коштів, аби передати фронтовикам наступного самохідного радіокерованого нишпірку.

11 листопада на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької був представлений громадськості й переданий у лави АТО мінітанк-розвідник. Його сконструювала й виготувала у Львові група інженерів під керівництвом Ростислава Пасічника. Ініціатором передачі – лікар-стоматолог Львівської обласної клінічної лікарні, координатор однієї з асоціацій допомоги Армії України Юрій Дмитришин.

«Наша організація сприяє збору коштів  бійцям АТО . На сьогодні сума становить приблизно 40 млн.гривень. Було придбано амуніцію, теплові зори, одяг, засоби гігієни, продукти харчування та ін..», – розповідає п. Дмитришин.

На доброчинних засадах він охоче координує рух волонтерів Львівської Національної Опери, оскільки має до неї особливі почуття: в ранньому дитинстві виступав на її сцені  у ролі маленького турка Гасана в опері «Запорожець за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського. Кошти ( 49 тис.гривень) на мінітанк-розвідник зібрав колектив театру з показу вистави «Запорожець за Дунаєм», яка була присвячена сучасному українському козацтву і на яку були запрошені бійці, що лікуються в госпіталях Львова.

Важливо, що ці кошти – не єдиний внесок Львівської Національної Опери на потреби Армії України. Колектив неодноразово передавав бійцям адресну допомогу в загальній кількості понад 20 тисяч гривень. Зараз знову акумулюються кошти, які, за пропозицією волонтера, артистки оркестру Ольги Дутчак, будуть скеровані на  закупівлю  приладів нічного бачення .

Про це повідомляється у вівторок на сайті Львівського Національного Академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Натомість волонтер Ростислав Макух повідомив сьогодні, 11 листопада, що у вівторок відбулася спільна акція від Благодійного фонду «Нова країна», Громадської ініціативи «Допомога Армії України» та Львівського Національного Академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької – передача військовим самохідного радіокерованого робота-розвідника, про який уже інформував «ЩЛ». Ростислав Макух розповів про це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», після чого він також дописав:

Продовжуємо збір коштів на наступний «РОБОТИЗОВАНИЙ ТАНК-РОЗВІДНИК», що дасть можливість уникнути втрат в рядах наших військових.

Реквізити для перерахування благодійної допомоги:

Отримувач: БФ « Нова країна» 

ЄДРПОУ 39263061

р/р 2600201530827

МФО 325365

ПАТ « КРЕДОБАНК»  (без комісії в мережі Банку)

Благодійний фонд « Нова країна» 

ЄДРПОУ 39263061

р/р 26003053823195

МФО 325321

ПАТ КБ « ПриватБанк» 

Офіційні картки фонду.

4731 2171 0268 4626 (гривня) ПАТ КБ « ПриватБанк» 

Макух Ростислав Григорович (голова фонду)

CARD 4731 2171 0268 4642 – USD

CARD 4731 2171 0268 4634 – EUR»

https://www.facebook.com/rostyslav.makukh/posts/763624143730744


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

13:53 5 серпня 2022 р.

У Львові - великий дефіцит вчителів: кого шукають

Львівські школи та ліцеї запрошують на роботу педагогів. Заклади освіти мають потребу у вчителях різної спеціалізації, зокрема, математики, фізики, інформатики, хімії, біології, географії, мови та літератури.

Рубрика: Наука і техніка

23:41 3 серпня 2022 р.

У Львівській області до очного навчання готові лише 43% навчальних закладів

На Львівщині близько 43% навчальних закладів готові до проведення занять у своїх приміщеннях, це означає, що вони забезпечені відповідними укриттями і зможуть розпочати навчальний процес безпечно.

Рубрика: Наука і техніка

13:31 3 серпня 2022 р.

У Львові будують перше бомбосховище в навчальному закладі

У ліцеї №80 з’явиться новий сучасний корпус з басейном та бомбосховищем. Профінансувати добудову майже 6,4 тис. м2 закладу погодився приватний забудовник. Напередодні відбувся спільний робочий виїзд на місце майбутнього корпусу за участі міського голови Львова Андрія Садового.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу