Львівським пластунам передадуть в оренду приміщення на вулиці Котляревського | Новини Львова

Львівським пластунам передадуть в оренду приміщення на вулиці Котляревського

23:30 2 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: google.com.ua

«Станиця Львів Пласту – Національної скаутської організації України» розмістить у приміщеннях на цокольному поверсі свої гуртки.

«На підставі ухвали, прийнятої на пленарному засіданні міськради 30 вересня, Львівській міській молодіжній громадській організації «Станиця Львів Пласту – Національної скаутської організації України» буде передано в оренду нежитлові приміщення цокольного поверху, що на вулиці Котляревського, 17. Між цією громадською організацією та управлінням комунальної власності буде укладено договір оренди на нежитлові приміщення, площею 67,6 квадратних метрів, терміном на два роки 364 дні, для роботи гуртків молодіжної організації.

Виконувач обов’язків начальника управління комунальної власності Лілія Сторож зазначила: «Пласт» є найбільшою скаутською організацією України. Він активно співпрацює з органами державної влади та громадськими організаціями. Тому Львівська міська рада підтримує діяльність цієї молодіжної організації, яка сприяє всебічному патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу