Львівським пластунам передадуть в оренду приміщення на вулиці Котляревського

23:30 2 жовтня 2015 р.


Фото: google.com.ua

«Станиця Львів Пласту – Національної скаутської організації України» розмістить у приміщеннях на цокольному поверсі свої гуртки.

«На підставі ухвали, прийнятої на пленарному засіданні міськради 30 вересня, Львівській міській молодіжній громадській організації «Станиця Львів Пласту – Національної скаутської організації України» буде передано в оренду нежитлові приміщення цокольного поверху, що на вулиці Котляревського, 17. Між цією громадською організацією та управлінням комунальної власності буде укладено договір оренди на нежитлові приміщення, площею 67,6 квадратних метрів, терміном на два роки 364 дні, для роботи гуртків молодіжної організації.

Виконувач обов’язків начальника управління комунальної власності Лілія Сторож зазначила: «Пласт» є найбільшою скаутською організацією України. Він активно співпрацює з органами державної влади та громадськими організаціями. Тому Львівська міська рада підтримує діяльність цієї молодіжної організації, яка сприяє всебічному патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі». 

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу