Львівські курсанти братимуть участь у навчаннях «Репід Трайдент»

22:44 23 червня 2016 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Начальник Національної академії сухопутних наголосив у четвер: Ми повинні практично реалізувати висновки і рекомендації науково-практичної конференції «Уроки «гібридної війни» воєнні аспекти».

«Під час розширеної наради керівного складу Національної академії сухопутних імені гетьмана Петра Сагайдачного були визначені завдання, які окреслені вимогами вищого військового керівництва країни», – повідомили сьогодні, 23 червня, у львівському вищому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Розпочав захід начальник академії – генерал-лейтенант Павло Ткачук, який зазначив: «Ми повинні практично реалізувати висновки і рекомендації науково-практичної конференції «Уроки «гібридної війни» воєнні аспекти», яка нещодавно відбулась у Генеральному штабі Збройних Сил України. Відповідно, перед нами стоять цілком конкретні завдання. Все це вимагає від нас об’єктивного аналізу стану справ, зосередження всіх зусиль на виконання поставлених завдань керівництвом Збройних Сил України та тих завдань, які сьогодні стоять перед нашим колективом».

За словами генерал-лейтенанта Павла Ткачука, це, зокрема, підготовка та проведення вступної кампанії 2016 року, планування навчальної та наукової діяльності на наступний навчальний рік, нарощування польової навчально-матеріальної бази Міжнародного центру миро творчості та безпеки й подальше реформування 184-го Навчального центру, участь особового складу у стратегічному командно-штабному навчанні військ (сил) «Літня гроза – 2016» та міжнародному навчанні «Репід Трайдент – 2016», а також у заходах з нагоди 25-ї річниці до Дня Незалежності України тощо.

Начальник навчального закладу наголосив на тому, що збройний конфлікт, який триває на сході України, вимагає від особового складу Національної академії максимальної витримки й згуртованості. Адже успіх підрозділів Українського війська, що залучені до проведення АТО, багато в чому залежить від професіоналізму офіцерів та військових фахівців інших ланок управління, підготовка яких відбувається в стінах вишу.

Генерал-лейтенант Павло Ткачук наголосив: «Наше головне завдання – постійна робота на випередження. Ми повинні не зупинятися на досягнутому і ні в якому разі не втратити ініціативу». 

Під час наради перед присутніми виступили заступники начальника Академії, які окреслили найгостріші проблемні питання та визначили основні завдання щодо діяльності навчального закладу на червень та серпень. На завершення наради генерал-лейтенант Павло Ткачук поставив головні завдання усьому особовому складу на наступну декаду».

Про це повідомили сьогодні, 23 червня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Як інформував «ЩЛ», військові навчання «Репід Трайдент-2016» стартують на Львівщині 27 червня.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу