Львівські курсанти стажуються в бойових підрозділах

20:20 19 липня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Вихованці Національної академії сухопутних військ впродовж майже місяця виконували обов’язки на посадах заступника командира підрозділу по роботі з особовим складом.

«Вихованці Національної академії сухопутних військ вдосконалюють свої фахові знання під час стажування в бойових підрозділах Збройних Сил України», – повідомили сьогодні, 19 липня, у вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Близько місяця курсанти старших курсів провідного військового навчального закладу Сухопутних військ вдосконалюють професійні навички на первинних офіцерських посадах у з’єднаннях та частинах Українського війська, які отримали бойовий досвід в зоні проведення АТО. До прикладу, курсанти, які опановують фах командирів підрозділів механізованих і танкових військ, стажуються у підрозділах окремих механізованих бригад, в яких зараз відбувається відновлення боєздатності і поповнення навченим особовим складом, справним озброєнням і військовою технікою з подальшим проведенням бойового злагодження.

В першу чергу майбутні офіцери ознайомились з штатною структурою та специфікою своїх підрозділів, поспілкувались з командуванням та особовим складом. Тут наріжним каменем для сьогоднішніх курсантів є бойовий досвід з’єднань, отриманий в ході проведення АТО на сході України.

Також майбутні випускники видового військового вишу проводять заняття з особовим складом з багатьох навчальних дисциплін, зокрема, таких як тактична, вогнева, фізична і медична підготовка, захист від зброї масового ураження тощо. Таким чином, вони отримують необхідні педагогічні навички, мають змогу краще зрозуміти потреби воїнів.

Окрім того, під час стажування на своїх первинних посадах вихованці академії зможуть спробувати використати свої знання та навички, виконуючи завдання з бойового вишколу підрозділів, експлуатації та обслуговування штатної техніки, здійснення заходів індивідуальної виховної роботи тощо. Водночас, у з’єднаннях та частинах ракетних військ і артилерії на посадах старшого офіцера батареї, командира взводу управління батареї та командира батареї стажуються курсанти-артилеристи.

Під час практичних занять з підлеглими майбутні командири артилерійських підрозділів вдосконалюють навички з застосування різноманітних артилерійських систем, зокрема, мінометів 2Б11 «Сани», гармат МТ-12 «Рапіра», гаубиць Д-30 та реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град». У перші дні свого перебування в підрозділах курсанти взяли участь у проведенні контрольного огляду техніки в районі зосередження та здійснили марш до Міжнародного центру миротворчості та безпеки, де відбуваються заходи з бойової підготовки. Також вихованці Національної академії сухопутних військ отримали практичний досвід з розвантаження техніки, яка була переміщена з районів проведення АТО залізничним транспортом.

Курсанти загальновійськового факультету впродовж майже місяця виконували обов’язки на посадах заступника командира підрозділу по роботі з особовим складом. За цей час вони удосконалили особисту польову виучку, набули умінь і навичок у організації та проведенні занять з воєнно-ідеологічної підготовки особового складу підрозділів, морально-психологічного забезпечення дій підрозділів

Не менш насиченою була програма стажування у курсантів інженерних спеціальностей. На базі однієї з військових частин вони вдосконалювали свої знання та навички, а також вчили підлеглий особовий склад особливостям фортифікаційного облаштування взводних опорних пунктів, блокпостів та базових таборів, влаштування мінно-вибухових на невибухових загороджень, ефективної боротьби з саморобними вибуховими пристроями, а також вчили солдат строкової служби порядку виконання завдань інженерного забезпечення.

Після прибуття з частин всі курсанти звітуватимуться про його перебіг перед своїми викладачами, будуть підбиті підсумки їхньої діяльності у військах. Відповідно до результатів виконання завдань в рамках проведення стажування кожен військовослужбовець буде оцінений з виставленням відповідних балів».

Про це повідомили сьогодні, 19 липня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу