Львівські курсанти проводитимуть «Уроки мужності»

15:48 7 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 1692


Фото: city-adm.lviv.ua

Курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного проведуть «Уроки мужності» для старшокласників Львова.

Про це повідомили в понеділок, 7 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «7-11 жовтня, напередодні Дня захисника України в закладах загальної середньої освіти міста Львова проводять «Уроки мужності» для учнів дев’ятих-одинадцятих класів на тему «Година спілкування з воїнами АТО».

«У кожну школу завітають курсанти, які під час «Уроку мужності» розкажуть учням про бойові дії на сході України, про свій шлях у війську, про особисті характеристики, які допомагали їм не зламатись у важких умовах, і продемонструють на власному прикладі незламність духу українського воїна. А з 9 до 25 жовтня для учнів сьомих-дев’ятих класів триватимуть «Уроки пам’яті» на Меморіалі Героїв Небесної Сотні. Уроки проводитимуть учителі історії та учасники АТО», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:00 21 жовтня 2019 р.

Студенти передали львівським десантникам сітки та інструменти

Студенти історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка передали львівським десантникам вісім маскувальних сіток та інструменти для побудови окопів і бліндажів.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 363

13:00 16 жовтня 2019 р.

Міжнародна конференція про цифрові культури пройде у Львові вперше

У четвер, 17 жовтня, в рамках Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва «Тетраматика 2019» відбудеться перша конференція «Digital Cultures Lviv», організована варшавським Інститутом Адама Міцкевича у співпраці з Центром міської історії.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 624