Львівські курсанти проводитимуть «Уроки мужності»

15:48 7 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного проведуть «Уроки мужності» для старшокласників Львова.

Про це повідомили в понеділок, 7 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «7-11 жовтня, напередодні Дня захисника України в закладах загальної середньої освіти міста Львова проводять «Уроки мужності» для учнів дев’ятих-одинадцятих класів на тему «Година спілкування з воїнами АТО».

«У кожну школу завітають курсанти, які під час «Уроку мужності» розкажуть учням про бойові дії на сході України, про свій шлях у війську, про особисті характеристики, які допомагали їм не зламатись у важких умовах, і продемонструють на власному прикладі незламність духу українського воїна. А з 9 до 25 жовтня для учнів сьомих-дев’ятих класів триватимуть «Уроки пам’яті» на Меморіалі Героїв Небесної Сотні. Уроки проводитимуть учителі історії та учасники АТО», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка