Львівські курсанти навчаються за програмою БАрС

17:00 14 грудня 2016 р.

З вересня 2016 року в українських військових вищих навчальних закладах запроваджено підготовку їх курсантів за програмою БАрС.

Про це повідомив сьогодні, 14 грудня, в прес-службі під час брифінгу у прес-центрі міністерства оборони України наголосив т.в.о. першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України – генерал-лейтенант Віктор Бокій. Він також уточнив, що підготовка курсантів розпочалася з першого вересня 2016 року за цією системою в одеській Військовій академії, Харківському національному університеті Повітряних Сил, а також львівській Національній академії Сухопутних військ у Львові імені гетьмана Петра Сагайдачного.

А з 5 вересня до 2 грудня в одеській Військовій академії пройшли перші курси з підготовки інструкторів БАрС (бойова армійська система. – «ЩЛ») , до яких було залучено 13 військовослужбовців. Натомість підготовку за цією системою в навчальних центрах Збройних Сил України розпочнуть з 2017 року.

Генерал-лейтенант Віктор Бокій також пояснив: «Програма БАрС – це унікальний комплекс знань та вмінь, які стосуються питань тактико-спеціальної, рукопашної, вогневої підготовки, спеціальної фізичної підготовки, гірської підготовки, практичної стрільби, тактичної медицини. Заняття за видами підготовки базуються на цілісній концепції, побудованій на єдиній психологічній основі, що дозволяє суттєво підвищити ефективність військово-професійної діяльності особового складу».

За його словами, ще одним практичним кроком є формування у цьому році на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині Центру підготовки та вдосконалення («Сеnter of Excellence»). Цей центр, сформований з використанням підходів, прийнятих у НАТО, має стати моделлю для створення подібних центрів у кожному оперативному командуванні.

Генерал-лейтенант Віктор Бокій наголосив: «Основним принципом бойової підготовки стало навчати війська тому, що потрібно на війні». 

Про це повідомили сьогодні, 14 грудня, в прес-службі міністерства оборони України.%9D/

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу