Львівські десантники щодня відпрацьовують необхідні навички, – Генштаб

15:25 26 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки Генерального штабу Збройних Сил України в інтернет-мережі «Facebook»

Розвідники вправляються у практичній стрільбі в бою, рота вогневої підтримки відпрацювала захват, супроводження та спостереження за повітряною ціллю, мінометна батарея вдосконалювала навички з наведення, одна із аеромобільно-десантних рот - елементи десантно-рейдових дій.

«Десантників заслужено називають елітними військами, які навіть в найгарячіших точках славляться вмінням швидко та ефективно виконати бойове завдання, яке досягнуте тривалими та наполегливими тренуваннями. Тому десантники невпинно продовжують вдосконалювати свої бойові навички», – повідомили сьогодні, 26 жовтня, в Генеральному штабі Збройних Сил України, де також поінформували:

«Так, бійці з 80-ї (львівської – «ЩЛ») окремої десантно-штурмової бригади проходять бойове злагодження. Щодня «крилаті піхотинці» відпрацьовують необхідні десантникам навички. Зокрема, розвідники вправляються у практичній стрільбі в бою, рота вогневої підтримки відпрацювала захват, супроводження та спостереження за повітряною ціллю, мінометна батарея вдосконалювала навички з наведення, одна із аеромобільно-десантних рот – елементи десантно-рейдових дій».

Про це повідомили сьогодні, 26 жовтня, на сторінці Генерального штабу Збройних Сил України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фотографії з навчань.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу