Львівські десантники щодня відпрацьовують необхідні навички, – Генштаб

15:25 26 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки Генерального штабу Збройних Сил України в інтернет-мережі «Facebook»

Розвідники вправляються у практичній стрільбі в бою, рота вогневої підтримки відпрацювала захват, супроводження та спостереження за повітряною ціллю, мінометна батарея вдосконалювала навички з наведення, одна із аеромобільно-десантних рот - елементи десантно-рейдових дій.

«Десантників заслужено називають елітними військами, які навіть в найгарячіших точках славляться вмінням швидко та ефективно виконати бойове завдання, яке досягнуте тривалими та наполегливими тренуваннями. Тому десантники невпинно продовжують вдосконалювати свої бойові навички», – повідомили сьогодні, 26 жовтня, в Генеральному штабі Збройних Сил України, де також поінформували:

«Так, бійці з 80-ї (львівської – «ЩЛ») окремої десантно-штурмової бригади проходять бойове злагодження. Щодня «крилаті піхотинці» відпрацьовують необхідні десантникам навички. Зокрема, розвідники вправляються у практичній стрільбі в бою, рота вогневої підтримки відпрацювала захват, супроводження та спостереження за повітряною ціллю, мінометна батарея вдосконалювала навички з наведення, одна із аеромобільно-десантних рот – елементи десантно-рейдових дій».

Про це повідомили сьогодні, 26 жовтня, на сторінці Генерального штабу Збройних Сил України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фотографії з навчань.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу