Львівські десантники продовжують вдосконалювати майстерність на Житомирщині (оновлено)

13:30 7 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

До тактичних навчань залучений батальйон, посилений самохідно-артилерійською батареєю й танковим взводом.

Речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко повідомив сьогодні, 7 листопада, на брифінгу:

«На Житомирщині продовжують вдосконалювати свою майстерність львівські десантники. До тактичних навчань залучений батальйон, посилений самохідно-артилерійською батареєю й танковим взводом.

Командир підрозділу отримав від командира бригади розпорядження на здійснення маршу. Особовий склад успішно прибув у визначений район, а далі організував охорону та оборону визначеної ділянки.

Згодом, десантники відпрацювали бойові дії в тилу умовного противника рейдовим загоном. Практичне завдання було успішно виконано. Самі навчання триватимуть ще декілька днів».

Про це повідомляється в сьогоднішніх «Зведених даних», опублікованих на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України.

«Львівські десантники продовжують вдосконалювати свою майстерність на загальновійськовому полігоні ВДВ на Житомирщині. До тактичних навчань залучений батальйон, посилений самохідно-артилерійською батареєю й танковим взводом», – повідомили сьогодні, 6 листопада, в міністерстві оборони України, де також поінформували:

«За задумом навчань командир підрозділу отримав від командира бригади бойове розпорядження на здійснення маршу в район зосередження. З прибуттям у визначений район особовим складом підрозділу були організовані та проведені заходи щодо розміщення на місцевості, організація охорони та оборони.

Згодом, «крилаті піхотинці» отримали бойовий наказ та приступили до планування дій в тилу умовного противника рейдовим загоном. Варто зазначити, що частина десантників в підрозділі є представниками шостої хвилі мобілізації, але допомога досвідчених військових, які пройшли зону АТО, та умілі дії командування дозволили їм швидко та професійно адаптуватися.

Навчання триватимуть декілька днів. «Старанність, з якою особовий склад виконує завдання, ще раз підтверджує думку, що для ВДВ немає задач, які неможливо виконати, – зазначають командири».

Про це повідомили сьогодні, 6 листопада, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли в п'ятницю:

«У воїнів-десантників одного із підрозділів окремої повітрянодесантної бригади Високомобільних десантних військ ЗС України розпочалися навчання з підготовки та ведення рейдових дій в умовах застосування артилерійських засобів та авіації противника. Враховуючи той факт, що рейд вимагає високої майстерності, злагодженості особового складу, чіткого управління і зв’язку, «крилаті піхотинці» постійно підвищують свій вишкіл.

На даний час, за задумом навчання, триває марш протяжністю понад 500 км комбінованим способом до визначеного району. З метою злагоджених та вмілих дій особовим складом в ході маршу, командиром підрозділу сплановано та організовано розвідку, забезпечення управління підрозділами в різних бойових умовах».

Про це також повідомили сьогодні, 6 листопада, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу