Львівська залізниця відремонтувала торік 15 переїздів

22:35 14 лютого 2014 р.


Фото: unian.ua

Щороку вона витрачає на їх утримання по 7-8 млн грн.

Працівники Львівської залізниці капітально відремонтували в 2013 році 15 залізничних переїздів, а два – обладнали автоматичною світлофорною звуковою сигналізацією. Про це, як передає УНІАН, повідомили у прес-службі залізниці.

Згідно з повідомленням, Львівська магістраль щорічно витрачає близько 7-8 млн грн на утримання та переобладнання переїздів. Окрім того, минулого року працівники служби електропостачання Львівської залізниці замінили 358 опор контактної мережі на дільницях Львів-Сянки-Ужгород і Львів-Лавочне-Чоп.

Також повідомляється, що енергетики замінили 55 км контактного проводу та 7,5 км несучого тросу контактної підвіски на деяких залізничних ділянках, а також замінили 7 тис. ізоляторів, з них 3,5 тисячі фарфорових ізоляторів були замінені на полімерні. Окрім того, за вказаний період залізничники модернізували контактну мережу на дільниці Львів-Тернопіль-Підволочиськ і замінили понад 60 км проводів та 361 опору контактної мережі на повітряних лініях автоблокування.

Як повідомляв УНІАН, кількість випадків дорожньо-транспортних пригод на залізничних переїздах Львівської залізниці в 2013 році скоротилося порівняно з 2012 роком на 21,9% – до 25 випадків з 32. Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») в 2013 році капітально відремонтувала 85 залізничних переїздів.

«Укрзалізниця» щорічно виділяє понад 40 млн. грн на обладнання залізничних переїздів додатковими засобами безпеки руху і ще близько 300 млн грн на їх утримання.

Довідка УНІАН:

В Україні – 5422 залізничних переїздів. Із них 2699 обладнані автоматичною звуковою та світлофорною сигналізацією, 1497 – з черговими та обладнані шлагбаумами, 1226 – без чергового та не обладнані автоматикою.

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу