Львівська залізниця придбає новий дизель-потяг

09:14 8 вересня 2015 р.


Фото: railway.lviv.ua

Члени комітету конкурсних торгів визнали найбільш економічно вигідною пропозицію ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Комітет конкурсних торгів провів засідання, на якому визначив переможця тендеру із закупівлі нового пасажирського дизель-поїзда для Львівської залізниці. За результатами оцінки конкурсних пропозицій, найбільш економічно вигідною члени комітету визначили пропозицію ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», згідно з якою ціна нового дизель-поїзда складає 109,8 мільйона гривень із ПДВ.

На участь у конкурсних торгах надійшло дві пропозиції – від ПАТ «КВБЗ» та ТзОВ «Харківський вагонобудівний завод», вартість останньої складала 120 мільйонів гривень. Обидві пропозиції відповідали визначеним критеріям та були допущені до оцінки. Одноголосним рішенням на засіданні комітету з конкурсних торгів переможцем із найбільш вигідною ціною визначили пропозицію ПАТ «КВБЗ». 

Оголошення №128994 про проведення конкурсних торгів із закупівлі нового пасажирського дизель-поїзда для Львівської залізниці було розміщене у Віснику державних закупівель №249 від 12 травня 2015 року. Приміський дизель-поїзд у складі трьох вагонів виробництва ПАТ «КВБЗ» призначений для перевезення пасажирів на неелектрифікованих ділянках залізничної колії 1520 мм з експлуатаційною швидкістю до 140 км/год.

У дизель-потязі є 291 місце для сидіння, а також два спеціально обладнані місця для маломобільних пасажирів. Термін служби вагонів – 40 років.

Поїзд має герметичні міжвагонні переходи, системи клімат-контролю, пожежогасіння, відеоспостереження та інші сучасні зручності. Про це повідомили в прес-центрі Львівської залізниці.

dailylviv.com

До теми

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу