Львівська військова академія виборола нагороди міжнародного форуму

16:00 23 жовтня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Упродовж останніх років традиційним учасником і переможцем конкурсів і номінацій серед вищих навчальних закладів України залишається Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

«20-22 жовтня в Києві проходив 7-й Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu – 2015». Організували його міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий Світ».

На форумі та виставці були представлені майже 80 провідних вищих навчальних закладів та наукових установ, близько сотні професійно-технічних навчальних закладів і навчально-методичних центрів, понад 350 вищих навчальних закладів післядипломної та неперервної освіти, обласних і міських управлінь освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв з усіх регіонів України. Окрім того, участь у форумі взяли 22 закордонні навчальні заклади і міжнародні освітні агенції.

У ході роботи форуму проведено понад 50 конференцій, семінарів, презентацій, майстер-класів та інших заходів. У рамках міжнародних заходів серед вищих навчальних закладів України проведені конкурси і нагородження.

Упродовж останніх років традиційним учасником і переможцем конкурсів і номінацій серед вищих навчальних закладів України залишається Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Цього року видовий військовий виш удостоєний почесної нагороди «Лауреат національного виставкового конкурсу» за роботу «Будова та експлуатація звукометричних комплексів», який вона здобула за результатами конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» у номінації «Електронний освітній ресурс».

Також за перше місце у тематичній номінації «Інновації в створенні системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти» Академія удостоєна звання «Лауреат конкурсу 1 ступеня». Таке ж звання виш отримав за перше місце у тематичній номінації «Психологічна допомога постраждалим в АТО та їх сім’ям».

Більше того, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного нагороджена дипломом «За активне провадження інноваційних технологій у процес навчання і виховання». Про це повідомили сьогодні, 23 жовтня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу