Львівська військова академія виборола нагороди міжнародного форуму

16:00 23 жовтня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Упродовж останніх років традиційним учасником і переможцем конкурсів і номінацій серед вищих навчальних закладів України залишається Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

«20-22 жовтня в Києві проходив 7-й Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu – 2015». Організували його міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий Світ».

На форумі та виставці були представлені майже 80 провідних вищих навчальних закладів та наукових установ, близько сотні професійно-технічних навчальних закладів і навчально-методичних центрів, понад 350 вищих навчальних закладів післядипломної та неперервної освіти, обласних і міських управлінь освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв з усіх регіонів України. Окрім того, участь у форумі взяли 22 закордонні навчальні заклади і міжнародні освітні агенції.

У ході роботи форуму проведено понад 50 конференцій, семінарів, презентацій, майстер-класів та інших заходів. У рамках міжнародних заходів серед вищих навчальних закладів України проведені конкурси і нагородження.

Упродовж останніх років традиційним учасником і переможцем конкурсів і номінацій серед вищих навчальних закладів України залишається Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Цього року видовий військовий виш удостоєний почесної нагороди «Лауреат національного виставкового конкурсу» за роботу «Будова та експлуатація звукометричних комплексів», який вона здобула за результатами конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» у номінації «Електронний освітній ресурс».

Також за перше місце у тематичній номінації «Інновації в створенні системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти» Академія удостоєна звання «Лауреат конкурсу 1 ступеня». Таке ж звання виш отримав за перше місце у тематичній номінації «Психологічна допомога постраждалим в АТО та їх сім’ям».

Більше того, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного нагороджена дипломом «За активне провадження інноваційних технологій у процес навчання і виховання». Про це повідомили сьогодні, 23 жовтня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу