Львівська військова академія удостоєна почесного звання

17:15 24 жовтня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У Києві триває вже деcята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Про це повідомили в середу, 24 жовтня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Цього року Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного удостоєна почесного звання «Лідер інновацій в освіті». Натомість за перше місце у тематичних номінаціях «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення» та «Інновації в науковій співпраці студентів і викладачів – важливий фактор забезпечення якості вищої освіти» львівська військова академія нагороджена золотою медаллю та дипломом».

«У межах виставки проведено 62 науково-практичних конференції, тематичних семінарів, презентацій, майстер-класів та інших заходів. Цьогоріч у роботі виставки беруть участь 550 учасників із 25 регіонів України, а також Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

14:03 19 червня 2021 р.

У Львові випустили 500 офіцерів тактичного рівня

Сьогодні, 19 червня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що у Старичах відбулась церемонія випуску курсантів Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Рубрика: Наука і техніка

09:41 18 червня 2021 р.

У Львові відкриють дитсадок, який ліквідували 24 роки тому

Через необхідність охоплення дітей віком 2-6 (7) років дошкільною освітою у Личаківському районі Львова, на вулиці Медової Печери, 13, буде створено заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 102. Це рішення на сесії ЛМР підтримало 46 депутатів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу