Львівська національна наукова бібліотека запрошує абітурієнтів безплатно познайомитися з нею

10:44 3 червня 2015 р.

  • 0


Фото: photo-lviv.in.ua

ЛННБ імені Василя Стефаника проводитиме в червні екскурсії для тих, хто збираються вступати до вищих навчальних закладів.

Львівська національна наукова бібліотека імені Василя Стефаника (головний корпус – на вулиці Стефаника, 2) запрошує абітурієнтів ознайомитися під час безплатних екскурсій у її стінах з роботою книгозбірні, історією формування унікальних фондів, правилами користування та здобуття необхідних навичок з використання різноманітних ресурсів ЛННБ для забезпечення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інші потреб користувачів.  Екскурсії проводяться за попереднім записом http://www.lsl.lviv.ua/mail.htm та за телефоном 236 80 25 (Науково-інформаційний відділ). Про це повідомили сьогодні, 3 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

09:42 20 травня 2020 р.

Зігріваючі, підбадьорливі, освіжаючі: львів’яни розповіли для приготування яких напоїв використовують чайник

Мешканці Львова переконані, що для приготування найсмачніших напоїв у світі достатньо «озброїтися» хорошим чайником, а також запастися натхненням і терпінням. На думку містян, на основі звичайнісінької кип’яченої води можна приготувати «еліксири» для бадьорості, підвищення настрою і, звичайно, покращення самопочуття.

Рубрика: Наука і техніка