Львівська міськрада придбала мобільну наукову лабораторію

16:10 10 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Щоб покращити зацікавленість учнів шкіл до наукової діяльності, за кошти Львова придбано мобільну наукову лабораторію, вартість якої – два мільйони гривень.

 Про це повідомили в понеділок, 10 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «І вже від сьогодні школярі зможуть ознайомитися та власноруч протестити кожен експонат. Лабораторія складається з 10 експонатів, кожен з яких розкриває цікаве фізичне явище».

«Це «Діапазон слуху», «Брахістохрона», «Архітектурні арки», «Слухаючи кістьми», «Магдебурський експеримент», «Вентилятор Бернуллі» ,«Внутрішні напруги – конструкції під тиском», «Перевернутий зір», «Дірка у воді» й «Людина-пазл». Кожен експонат обладнаний інформаційним стендом, який можна легко транспортувати та розкладати, а також на якому міститься інструкція з користування експонатом», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу