Львівська міськрада придбала мобільну наукову лабораторію | Новини Львова

Львівська міськрада придбала мобільну наукову лабораторію

16:10 10 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Щоб покращити зацікавленість учнів шкіл до наукової діяльності, за кошти Львова придбано мобільну наукову лабораторію, вартість якої – два мільйони гривень.

 Про це повідомили в понеділок, 10 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «І вже від сьогодні школярі зможуть ознайомитися та власноруч протестити кожен експонат. Лабораторія складається з 10 експонатів, кожен з яких розкриває цікаве фізичне явище».

«Це «Діапазон слуху», «Брахістохрона», «Архітектурні арки», «Слухаючи кістьми», «Магдебурський експеримент», «Вентилятор Бернуллі» ,«Внутрішні напруги – конструкції під тиском», «Перевернутий зір», «Дірка у воді» й «Людина-пазл». Кожен експонат обладнаний інформаційним стендом, який можна легко транспортувати та розкладати, а також на якому міститься інструкція з користування експонатом», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу