Львівська міськрада оголосила набір стажерів секретаріату уповноваженого з прав людини

12:04 10 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Перевага надається студентам четвертого, п’ятого й шостого курсів, які навчаються на спеціальності права.

«Львівська міська рада оголошує набір на стажування у секретаріаті Уповноваженого з прав людини», – повідомили сьогодні, 10 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Програма стажування «Перший кар’єрний крок», в рамках підписаного меморандуму про співпрацю між уповноваженим Верховної Ради з прав людини та Львівською міською радою, надає унікальну можливість участі у відборі на двомісячне стажування в секретаріаті уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Перевага надається студентам четвертого, п’ятого й шостого курсів, які навчаються на спеціальності права.

Попередня реєстрація для участі у конкурсному відборі триватиме до 20 грудня 2015 року. Для реєстрації перейдіть за посиланням: http://goo.gl/forms/3xB8z4Hsre.

Стажування відбувається за напрямами: доступ до публічної інформації; захист персональних даних; запобігання та протидія дискримінації. Стажування здійснюється за напрямами, які є частиною євроінтеграційних зобов’язань України. Стажування надасть можливість майбутнім фахівцям долучитися до команди секретаріату уповноваженого з прав людини, здобути досвід роботи у сфері парламентського контролю за додержанням прав та свобод людини, практично ознайомитись зі структурою та функціонуванням цієї інституції, а також взяти участь у реалізації стратегічних цілей уповноваженого Верховної Ради з прав людини».

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу