Львівська міська рада направила трьох студентів стажуватися в секретаріаті омбудсмана

14:24 8 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Право на можливість стажування вибороли студенти Львівського національного університету імені Імені Франка Юлія Полуйко, Роксолана Гораєцька та студент Львівського державного університету внутрішніх справ Станіслав Ратич.

У рамках Меморандуму про співпрацю між Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Львівською міською радою, мерія направляє на двомісячне стажування трьох найкращих випускників програми «Перший кар’єрний крок». В результаті співбесіди з представниками Секретаріату Ольгою Волковою (керівник відділу кадрової роботи та державної служби), Вікторією Конончук (завідувач відділу з питань дотримання права на доступ до публічної інформації) та Валентиною Кумедою (провідний спеціаліст), за участю спеціалістів відділу кадрів Львівської міської ради, право на можливість стажування вибороли студенти Львівського національного університету імені Імені Франка Юлія Полуйко, Роксолана Гораєцька та студент Львівського державного університету внутрішніх справ Станіслав Ратич.

Про це повідомили сьогодні, 8 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу