Львівська міськрада намагається повернути орендовані приміщення колишніх садків

16:46 23 липня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

За словами директора департаменту гуманітарної політики ЛМР Галини Слічної, міська влада активно працює над вивільненням від оренди приміщень, які колись були дошкільними навчальними закладами.

Директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна повідомила сьогодні, 23 липня: 

«На даний момент ведуться роботи у декількох закладах. Не вивільненим приміщенням є садок на Героїв УПА, 60. Цього року там закінчується оренда, тому що її було продовжено рішенням суду, і ми готуємо листи-попередження про те, що угода оренди не буде укладена і будемо відновлювати там садок. Це, до речі, єдине приміщення садка, яке повністю перебуває в оренді.

Також вивільняємо приміщення навчальних закладів на Дністерській, 25 – там оренду мало ТзОВ «Доля» і до 31 липня ми маємо переукласти угоди оренди на інше приміщення. Варто зазначити, що в цьому році ми вже маємо стрічку на виготовлення проектно-кошторисної документації на відновлення цього садка.

Окрім того, маємо окремо дошкільні навчальні заклади, які були вивільнені раніше, але знаходяться зараз в неналежному стані – тобто роботи там не завершені. Це садки на вулицях Кульпарківська, Медової Печери, Рильського, Дорога Кривчицька.

У цьому році ми по всіх об’єктах передбачили асигнування з бюджету розвитку і вже є проведені торги, закупівлі по виконанню робіт на даних об’єктах. Зараз будемо максимально швидкими темпами відновлювати роботи.

Роботи тривають на Зубрівській, де колись була Сихівська районна адміністрація, в кінці минулого року там було проведено торги і зараз ведуться роботи».

Повідомлення Галина Слічної передали сьогодні, 23 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу