Львівська дитяча залізниця відкриє сезон 10 травня

17:54 4 травня 2015 р.


Фото: прес-служба (відділ інформаційного забезпечення) «Корпорації КРТ»

Цього року дітям презентують докорінно оновлений потяг, який впродовж цілого місяця ремонтувала «Корпорація КРТ».

У неділю, 10 травня, об 11.00 Львівська дитяча залізниця вже у шістдесят четверний раз відкриває сезон для маленьких пасажирів. Цього року свято особливе, адже старенький поїзд «Вітерець» якісно відремонтувала ТОВ «Корпорація КРТ»

Справжнє грандіозне дійство готують до відкриття нового для дитячої залізниці сезону. Свято подвійне, адже цього року дітям презентують докорінно оновлений потяг, який впродовж цілого місяця ремонтувала «Корпорація КРТ».

Директор Львівської дитячої залізниці Дмитро Венгер розповів також: «Пропозиція відремонтувати дитячий потяг надійшла від «Корпорації КРТ». Оскільки у нас, на залізниці, так якісно ремонтні роботи не виконувались, тому наш «Вітерець» та його вагони стали набагато кращими та змінили свій вигляд». 

Окрім традиційної частини, на якій будуть представлені юні залізничники, дотримане офіційне прийняття, здача рапортів та відправлення «Вітерця» у перший безкоштовний рейс, для маленьких гостей «Корпорація КРТ» підготувала приємні сюрпризи. Зокрема, солодкі гостинці, ігри, конкурси та забави від справжнього улюбленця дітей – Левка Дурка.

На початку квітня «Корпорація КРТ» у рамках соціального проекту «Яскраве дозвілля – дітям»  розпочала ремонтні роботи з відновлення Львівської дитячої залізниці. Було повністю відремонтовано рухомий склад потяга, станцію «Сонячна» та квиткову касу.

Директор ТОВ «Корпорація КРТ» Олег Місьонг, впевнений, що літнє дозвілля – дуже важливе для дітей та сподівається, що оновлений потяг приверне більше уваги маленьких учнів до функціонування залізниці, а це – майбутні кадри, яких нині дуже бракує для економічного зростання нашої держави. Адже тут щороку майже 700 дітлахів навчаються у гуртках технічного спрямування.

Історія Львівської дитячої залізниці розпочалась ще 1951 року. Тоді було три станції та локомотивне депо. Проте у 1976 році під час реконструкції вулиці Стрийської довжину залізниці довелося скоротити до 1200 метрів і залишити тільки дві станції Паркову і Сонячну.

Про це повідомили в прес-службі (відділ інформаційного забезпечення) «Корпорації КРТ».

dailylviv.com

До теми

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

12:56 26 жовтня 2020 р.

Чи варто купувати Xiaomi Mi Band 5?

У червні 2020 року компанія Xiaomi представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 із збільшеним на 20% екраном, 11 режимами тренувань і поліпшеним моніторингом сну.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу