Львівську Академію Сухопутних військ удостоєно Гран-Прі рейтингового виставкового конкурсу

20:10 12 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили в четвер у прес-службі Міноборони, Академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного удостоєно за високі показники у рейтинговому виставковому конкурсі Гран-Прі у номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

«Військово-навчальні заклади – серед лідерів сучасної освіти», – повідомили в четвер у прес-службі Міністерства оборони України, конкретизуючи при цьому:

«Сьогодні, 12 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва відкрилася Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015». У заході беруть участь понад 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови.

Під координацією Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України свої інформаційні стенди на виставці презентували і такі провідні військово-навчальні заклади оборонного відомства, як Академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (її адреса – Львів, вул. Гвардійська, 32. – «ЩЛ») та Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. За високі показники у рейтинговому виставковому конкурсі обидва військові виші удостоєні Гран-Прі у номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Наукова та науково-технічна діяльність».

Вручав високі нагороди Президент національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь. Крім того, Академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного нагороджена Дипломом та золотою медаллю у номінації «Розробка та упровадження у навчально-виховних процесах сучасних систем моніторингу якості освіти», а Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Дипломом та золототою медаллю у номінації «Сучасні навчальні заклади, як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді».

Варто наголосити, що згадані військово-навчальні заклади користуються високою популярністю серед відвідувачів виставки. Особливо цікавляться стендами та інформаційними матеріалами військових вузів юнаки й дівчата допризовного віку та їхні батьки».

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу