Львівщина випередила в зовнішньому незалежному оцінюванні всі інші області України

17:05 14 липня 2015 р.


Фото: 5.ua

Директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук розповіла під час прес-конференції у вівторок, 14 липня, про підсумки зовнішнього незалежного оцінювання на Львівщині та вступну кампанію-2015.

Львівська область посіла перше місце серед областей із найвищим прохідним балом абітурієнтів. А 75% школярів Львівщини підтвердили високий рівень знань. Про підсумки зовнішнього незалежного оцінювання на Львівщині та вступну кампанію-2015 розповіла під час прес-конференції у вівторок, 14 липня, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук.

За її словами, ЗНО у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти провели організовано, без системних порушень, які могли вплинути на результат. Результати тестувань свідчать про високий рівень підготовки випускників: 32 учасники отримали 200 балів з української мови та літератури; двоє учасників отримали 200 балів, склавши тест поглибленого рівня; одна учасниця отримала 200 балів і за базовий, і за поглиблений рівні (ЗОШ № 65); вісім учасників отримали 200 балів за тест із англійської мови; 156 учасників отримали 200 балів за тест з математики; 10 учасників – з біології;  15 учасників – з історії України; двоє учасників – з фізики; троє учасників – з географії; один учасник – з хімії.

Директор Львівського РЦОЯО Лариса Середяк повідомила, що найбільша явка абітурієнтів – 94,04%, була на предмет «українська мова та література». Натомість розчарувала низька популярність  математики – 84,51% (минулого року цей предмет обрали 91,04% абітурієнтів).

У Львівській області для проведення ЗНО створили 52 пункти, що працювали 170 разів. Залучено  4 000 педагогічних працівників.

Під час прес-конференції також розповіли про старт вступної кампанії-2015. Умови прийому мають певну новизну, що її задекларовано у новому законі про вищу освіту. 

Зокрема, вступна кампанія відрізняється від минулорічної тим, що більша частина абітурієнтів подала свої заявки на вступ до львівських вишів в електронному вигляді. Про це повідомили сьогодні, 14 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу