Львівщина - третя в Україні за кількістю вступників у магістратуру | Новини Львова

Львівщина - третя в Україні за кількістю вступників у магістратуру

19:42 9 червня 2020 р.

  • 0

До ЄВІ та ЄФВВ допускатимуть учасників та залучених осіб із температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Для участі у єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні у 2020 році зареєструвались 101 273 особи. Відповідні дані оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти за результатами онлайн-реєстрації на іспити, яка завершилась 5 червня.

У п’ятірку регіонів із найбільшою кількістю зареєстрованих учасників увійшли:

Київ – 26 046,

Харківська область – 12 798,

Львіська область – 8 765,

Одеська область – 7 567,

Дніпропетровська область – 7 220.

Із повною статистикою реєстрації можна ознайомитись на сайті УЦОЯО.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 1 липня, ЄФВВ – 3 липня. Іспити відбудуться в Києві та в усіх обласних центрах країни, крім Донецька і Луганська. У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. 

Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

До ЄВІ та ЄФВВ допускатимуть учасників та залучених осіб із температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках. Пункти проведення ЄВІ та ЄФВВ буде забезпечено медичними масками, безконтактними термометрами (пірометрами), дезінфікуючими засобами та захистом для медиків. Цього тижня розпочинається доставка засобів захисту до обласних державних адміністрацій, а звідти – до 1714 пунктів проведення ЄВІ, ЄФВВ та ЗНО.

Про це повідомив Урядовий портал.

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка