Львівщина отримала освітню субвенцію

15:40 7 травня 2018 р.

  • 0
  • 1212


Фото: javoriv-rda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Ми отримали субвенцію у розмірі 70,8 млн. гривень із держбюджету, оперативно її розподілили і скеровуємо на райони».

Директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій розповіла сьогодні, 7 травня, під час брифінгу: «У 2017 році 100 шкіл у різних регіонах України перейшли у межах експерименту міністерства освіти і науки на новий Державний стандарт початкової освіти – Нова українська школа. Торік до проекту долучилися дев’ять пілотних шкіл Львівської області. З наступного навчального року зміни будуть запроваджені в усіх школах».

Любомира Мандзій також поінформувала: «Ми отримали субвенцію у розмірі 70,8 млн. гривень із держбюджету, оперативно її розподілили і скеровуємо на райони. Ця субвенція дістанеться до кожної дитини, яка цього року піде у перший клас. Кошти скерують на  придбання шкільних меблів, дидактику та комп’ютерного обладнання. Окрім того, ми скеровуємо субвенцію у розмірі 2,8 млн. гривень на навчання та перенавчання для вчителів першокласників».

В облдержадміністрації також розповіли: «Із впровадженням «Нової української школи» зміниться підхід до навчання дітей у молодших класах. Акцент робитиметься на вміннях – освіта буде спрямованою на розвиток компетенцій, дітей навчатимуть працювати в колективі й розуміти інших».

Координатор «Нової української школи» у Львівській області Ольги Банах зазначила: «Теми уроків вибиратимуть як учитель, так і самі учні. На сьогодні навчання із найкращими тренерами проходять 1873 педагоги початкової школи і 925 заступників директорів шкіл Львівщини. Всі вчителі навчаються також на онлайн-платформі».

Про це повідомили сьогодні, 7 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також поінформували: «Предмети будуть інтегрованими, тобто об’єднуватимуться навколо цікавих для дитини тем і проблем. Багато занять відбуватимуться в ігровій формі, що допоможе краще концентрувати увагу дітей. Акцент робитимуть на індивідуальних особливостях кожного учня».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 10 грудня 2018 р.

Міністр освіти проінспектувала навчально-практичний центр у Львові

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ознайомилася в понеділок, 10 грудня, з роботою нового навчально-практичного центру, відкритого в листопаді на базі Львівського міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 384

14:15 7 грудня 2018 р.

Львівська міськрада дофінансує 11 приватних навчальних закладів

У п’ятницю, 7 грудня, на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалили рішення «Про затвердження переліку закладів освіти Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми фінансової підтримки за вересень-грудень 2018 року».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 432