Львівщина отримала другий комплект конструкторів «Play Box»

17:28 29 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 423


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Львівщина отримала в понеділок, 29 жовтня, в межах проекту «Нова Українська школа» й спільного меморандуму міністерства освіти і науки України та «The LEGO Foundation» другий комплект ігрових наборів конструкторів «Play Box».

Про це повідомили в понеділок, 29 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Загалом школам Львівщини передадуть 2348 наборів. Відповідно до меморандуму, «The LEGO Foundation» безкоштовно забезпечить упродовж 2018 та 2019 років наборами усі перші класи – близько 17 тисяч шкіл з усієї України».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:30 9 листопада 2018 р.

У Львівській міськраді пообіцяли відкрити 49 нових дитсадків

Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський звітував п’ятницю, 9 листопада, на засіданні виконавчого комітету про перелік усіх містобудівних умов та обмежень, які передбачають будівництво дошкільних навчальних закладів як складової частини житлових комплексів, виданих впродовж останніх п’яти років у Львові.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 459

14:00 8 листопада 2018 р.

У Львові відбудуться міжнародні інженерні змагання студентів технічних університетів

Міжнародні інженерні змагання серед студентів технічних університетів «European BEST Engineering Competition» у «Львівській політехніці» охоплять з 29 листопада до 3 грудня студентів 83 університетів із 34 країн Європи.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 321

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу