Львівщина й Луганщина реалізовуватимуть спільні освітні проекти та ініціативи

16:28 23 серпня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Довіру між регіонами будуватимуть ще зі шкільної парти.

У Львівській обласній раді повідомили сьогодні, 23 серпня: «Львівщина та Луганщина реалізовуватимуть спільні проекти та ініціативи в освітній сфері. Відповідну декларацію про наміри підписали очільник Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз у середу, 23 серпня, в межах візиту делегації Львівщини на Луганщину».

В облраді також конкретизували: «Декларація передбачає спільну підготовку проекту «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти», яка подається на конкурс проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. До слова, це вперше області спільно подають проект на залучення зовнішніх джерел фінансування для спільних проектів».

«Зокрема, йдеться про підвищення рівня освітньої співпраці між регіонами шляхом встановлення обладнання для проведення відеоконференцій та інтерактивної дошки у 30 класах для вивчення історії та української літератури пілотних середніх шкіл та проведення ремонтних робіт у цих приміщеннях. Також планується організація літніх шкіл у Львівській області та Польщаі для вчителів історії та української літератури зі шкіл Львівської та Луганської областей з метою обміну досвідом та кращими практиками викладання гуманітарних дисциплін», – поінформували також в облраді.

«Окрім цього, школярі з Львівської та Луганської областей зможуть провести час у інтеграційних літніх таборах «Літня академія» задля реалізації спільних проектів, формування дружніх відносин та підвищення рівня довіри між молоддю обох регіонів. Сторони домовилися також провести в межах міжрегіональної співпраці конкурс «Історія моєї малої батьківщини» та конкурсу мовознавства серед учнів 9-11 класів, а також спільні краєзнавчі табори», – повідомили також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

12:56 26 жовтня 2020 р.

Чи варто купувати Xiaomi Mi Band 5?

У червні 2020 року компанія Xiaomi представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 із збільшеним на 20% екраном, 11 режимами тренувань і поліпшеним моніторингом сну.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу