ЛМР офіційно запустила проект «Lviv City Dialog»

17:42 8 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

8 червня у Львові відбувся офіційний запуск проекту «Lviv City Dialog», створеного Інститутом міста спільно з міською радою та компанією «Midealab».

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської міської ради, де також розповіли подробиці:

«Lviv City Dialog «– це мобільний додаток, який забезпечує якісно новий рівень комунікації та співпраці між мешканцями міста та муніципалітетом. Мешканці міста, які завантажили аплікацію, можуть в режимі реального часу висловити свою думку та зробити пропозиції щодо покращення тих чи інших сфер життя Львова.

Аплікація максимально проста у використанні та інтуїтивно зрозуміла. Додаток дає можливість мешканцям безпосередньо брати участь у розвитку міста та прийнятті стратегічно важливих рішень.

Також за допомогою додатку міська адміністрація повідомлятиме важливу та оперативну інформацію про події та зміни у місті щодо роботи комунальних служб, надзвичайних ситуацій та ситуації на дорогах. Обмін інформацією відбувається в режимі реального часу.

Система автоматично обробляє інформацію, дає можливість миттєво формувати різноманітні звіти та інфографіку.

«Мобільна аплікація «Lviv City Dialog» є дуже важливим для нас інструментом. Ми зможемо оперативно та з мінімальними затратами отримувати інформацію про оцінки львів’ян щодо різних сфер життя міста. Також ми заохочуємо приєднуватись до офіційної групи проекту «Lviv City Dialog» у соціальних мережах та пропонувати свої теми для опитування. Окрім цього, в групі будуть публікуватись результати проведених опитувань», – зазначає Олена Гунько, аналітик КУ «Інститут міста».

У Львові додаток доступний для користувачів смартфонів з операційними системами «Android» та «iOS». Завантажити додаток можна на сторінці «citydialog.lviv.ua» в інтернет-мережі «Facebook».

Розробники аплікації розповіли: «Аналогічні додатки вже успішно працюють в декількох містах Північної Європи. Зокрема, прикладом може бути невелике місто Лахті в Фінляндії, де за перші 3 місяці користування додаток завантажило понад 1800 користувачів, які відповіли в загальному на 128 000 карток. Муніципалітет міста дуже задоволений кількістю та якістю інформації, яку вдалося зібрати від мешканців протягом такого короткого періоду часу та планує активно продовжувати використовувати додаток в майбутньому».

Додаток розроблений спільно українсько-фінською командою компанії «Midealab». Її український офіс знаходиться у Львові.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу