Ліцей у Червонограді буде потужним резервом львівської військової академії

12:28 1 вересня 2017 р.

  • 0


Фото: asv.gov.ua

У п’ятницю, 1 вересня, міністр оборони України Степан Полторак відвідав із нагоди Дня знань львівську Національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, де привітав курсантів з початком нового начального року.

Про це повідомили сьогодні, 1 вересня, у Львівській облдержадміністрації. Міністр оборони України Степан Полторак також розповів у львівській військовій академії про військовий ліцей у Червонограді: «Патріотів потрібно виховувати з дитинства. За ініціативи голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та голови Львівської облради Олександра Ганущина, після прийняття рішення Президентом України, підготовки відповідного наказу, прийняли рішення про створення ліцею. Ліцей, який відкриють у Червонограді, буде потужним резервом для академії сухопутних військ».

«Міністр оборони додав, що зараз створюється ціла інфраструктура навчальних полігонів, навчальних центрів по всій Україні: сучасних, за стандартами альянсу, з можливостями навчання, відпочинку і підготовки. ліцей планують відкрити 1 вересня 2018 року на базі колишньої загальноосвітньої школи-інтернат при Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу