Lexus RX ‒ комфортний і потужний міський кросовер

16:34 27 вересня 2022 р.

Фото до новини

Модельний ряд Лексус РХ з салону містить 4 автомобілі, які мають практично ідентичний вигляд, але їхні технічні характеристики суттєво відрізняються.

Lexus RX ‒ це преміальний кросовер, який випускається японським автовиробником з 1997 року. З того часу було випущено 5 поколінь цих автомобілів. Останнє з них стало доступним у 2022 році.

Lexus RX ‒ це ідеальний “житель” міста. Автомобіль відрізняється просторим салоном, але його розмір невеликий, що сприяє комфортному паркуванню. Машина економічно споживає паливо, але в той самий час здатна продемонструвати потужність, коли це дійсно потрібно.

Технічні характеристики та моделі Lexus RX

Модельний ряд Лексус РХ з салону містить 4 автомобілі, які виглядають практично ідентично, але їхні технічні характеристики суттєво відрізняються.

 1. RX 300 ‒ це базова модель. У ній встановлено двигун на 2 літри. До 100 кілометрів за годину машина розганяється за 9,5 секунд. Якщо говорити про економічність, то витрати палива на кожні 100 кілометрів складають 8,9 літрів. Це при їзді в комбінованому режимі.
 2. RX 350 ‒ головною відмінністю є бензиновий атмосферний двигун, об’єм якого складає 3,5 літри. Автомобіль відрізняється чудовими динамічними характеристиками ‒ до 100 км за 8,2 секунди. Передбачаються 3 основні комплектації Lexus RX 2022 року цієї моделі.
 3. RX 450h ‒ це гібридний транспортний засіб, силова установка котрого складається з бензинового двигуна на 3,5 літри та двох електромоторів. Це ідеальний варіант для тих людей, яких турбують екологічність та економічність, адже витрати палива на 100 км складають всього 5,9 літрів.
 4. RX 350L ‒ якщо в салоні вам потрібно дуже багато місця, ця модель створена саме для вас. Тут передбачається 3 ряд місць, тому автомобіль ідеально підходить для великих сімей. Конструкція передбачає наявність бензинового двигуна на 3,5 літри. Витрати палива на 100 кілометрів складають 10,2 літрів.

Комплектації Lexus RX

Якщо вас цікавлять комплектації Лексус RX в Україні, всього їх існує 7 штук. Однак не всі комплектації доступні для всіх різновидів моделі, тому з ними треба ознайомлюватися окремо:

 1. Business ‒ базова комплектація з найнижчою ціною, доступна для RX 300.
 2. Executive+ ‒ розширена версія з додатковими перевагами для більшого комфорту, встановлюється на RX 300 та на RX 350.
 3. Premium ‒ передбачається для автомобілів RX 450h та RX 350L.
 4. F Sport ‒ для тих, хто полюбляє агресивний стиль керування автомобілем, встановлюється на RX 350.
 5. Luxury ‒ передбачається тільки для RX 450h.
 6. Luxury+ ‒ окрім RX 450h також встановлюється на RX 350L.
 7. Panorama Sport ‒ ще одна комплектація для швидкої їзди, встановлюється тільки на RX 350.

Вартість Lexus RX в Києві залежить від комплектації та моделі машини. Придбати автомобіль можна в офіційного дилера ‒ автосалону Лексус Сіті Плаза. Тут ви можете розраховувати на безкоштовний тест-драйв і сервісне обслуговування, що передбачає використання оригінальних запчастин.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини