Лауреат Нобелівської премії миру прочитає у Львові лекції

10:15 28 лютого 2019 р.


Фото: lp.edu.ua

28 лютого та 1 березня Львів відвідає з метою вшанування його наукових здобутків у науковому та студентському середовищі лауреат Нобелівської премії миру, доктор наук, професор Євген-Зенон Стахів.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також опублікували програма візиту Євгена-Зенона Стахіва. Зокрема, 28 лютого о 10:20 лауреат Нобелівської премії миру завітає до Львівського національному університеті імені Івана Франка, де візьме участь в його урочистій академії. Під час академії відбудуться вручення професору диплома почесного члена Наукового товариства імені Шевченка та його лекцію для студентів у дзеркальній залі університету.

1 березня о 9:30 розпочнеться лекція Євгена-Зенона Стахіва в актовій залі  «Львівської політехнікі», де під час урочистого засідання вченої ради відбудеться вручення йому диплома доктора «Honoris Causa». 1 березня о 14:00 розпочнеться його лекція в актовій залі Львівського торговельно-економічного університету, де під час урочистого засідання вченої ради йому теж вручать диплому доктора «Honoris Causa».

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу