Київські ліцеїсти прагнуть навчатися у львівській військовій академії

22:20 7 лютого 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Особливе зацікавлення богунівців викликала Алея слави випускників.

«У рамках Дня відкритих дверей до Національної академії сухопутних військ завітали близько 50 вихованців Київського військового ліцею імені Івана Богуна – повідомили у вищому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«На початку заходу у клубі вишу про умови навчання та вступу до Академії юнакам розповів відповідальний секретар приймальної комісії – капітан Дмитро Григорчук. Ближче ознайомитися із навчально-матеріальною і соціально-побутовою інфраструктурою ліцеїсти мали змогу, оглянувши провідні кафедри, центр імітаційного моделювання, стрілецький навчально-тренувальний комплекс, навчально-тренувальний комплекс стрільби та водіння, їдальню, казарми та музей історії Академії.

Своєю потужністю дуже вразила хлопців бойова техніка, яка стоїть на озброєнні Сухопутних військ Збройних Сил України та, в якості навчальної, розташована на території закладу. Особливе зацікавлення у майбутніх вступників викликала Алея слави випускників Академії, де вони більше дізналися про вихованців вишу, які віддали своє життя та здоров’я за незалежність України та були відзначені державними нагородами за виконання завдань в зоні антитерористичної операції.

Під час візиту до Національної академії ліцеїсти також ознайомилися із історією древнього Львова, відвідавши музеї та інші визначні історичні місця міста Лева. Покидаючи стіни Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного багато юнаків не приховували свого захоплення від перебування у стінах навчального закладу та свого бажання у майбутньому здобувати офіцерський чин саме тут».

Про це повідомили на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж з Дня відкритих дверей.

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 12 жовтня 2021 р.

Платформа Маркетплейс: у Львові розкажуть про її можливості для провайдерів, влади та ГО (відео)

Сьогодні, 12 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі - круглий стіл на тему: "Платформа «Маркетплейс». Можливості для провайдерів послуг, влади та гранти на оргрозвиток для громадських організацій".

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу