Курсанта львівської військової академії нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни»

09:50 26 липня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Офіцерам і курсантам Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного вручили посвідчення учасників бойових дій і присвоїли чергові військовоі звання.

«Вихованця Національної академії сухопутних військ відзначено державною нагородою», – повідомили вчора, 25 липня, у львівському вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні під час ранкового шикування особового складу Національної академії сухопутних військ її начальник, генерал-лейтенант Павло Ткачук, вручив заслужену нагороду молодшому сержанту Юрію Закопцю. Указом Президента України 20-річного юнака нагороджено державною нагородою – медаллю «Захиснику Вітчизни».

Генерал-лейтенант Павло Ткачук наголосив у своєму виступі: «Ми пишаємося тим, що серед наших вихованців є такі героїчні хлопці, на прикладі яких виховуються майбутні офіцери. Свідченням доблесті та хоробрості Юрія є те, що він вже є лицарем ордена «За мужність ІІІ ступеня». А сьогоднішня його нагорода лише підкреслює незламний дух українського юнацтва, яке зі зброєю в руках боронило і боронить нашу державу.

Варто також зазначити, що нещодавно саме молодшому сержанту Юрію Закопцю було доручено виступити на урочистостях з нагоди Дня Конституції України у Верховній Раді України від імені військовослужбовців. Під час загальноакадемічного шикування цього ж дня низці офіцерів та курсантів вишу було вручено посвідчення учасників бойових дій, а також зачитано наказ про присвоєння чергового військового звання».

Про це повідомили на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу