Курсанта львівської військової академії нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни»

09:50 26 липня 2016 р.

  • 0


Фото: asv.gov.ua

Офіцерам і курсантам Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного вручили посвідчення учасників бойових дій і присвоїли чергові військовоі звання.

«Вихованця Національної академії сухопутних військ відзначено державною нагородою», – повідомили вчора, 25 липня, у львівському вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні під час ранкового шикування особового складу Національної академії сухопутних військ її начальник, генерал-лейтенант Павло Ткачук, вручив заслужену нагороду молодшому сержанту Юрію Закопцю. Указом Президента України 20-річного юнака нагороджено державною нагородою – медаллю «Захиснику Вітчизни».

Генерал-лейтенант Павло Ткачук наголосив у своєму виступі: «Ми пишаємося тим, що серед наших вихованців є такі героїчні хлопці, на прикладі яких виховуються майбутні офіцери. Свідченням доблесті та хоробрості Юрія є те, що він вже є лицарем ордена «За мужність ІІІ ступеня». А сьогоднішня його нагорода лише підкреслює незламний дух українського юнацтва, яке зі зброєю в руках боронило і боронить нашу державу.

Варто також зазначити, що нещодавно саме молодшому сержанту Юрію Закопцю було доручено виступити на урочистостях з нагоди Дня Конституції України у Верховній Раді України від імені військовослужбовців. Під час загальноакадемічного шикування цього ж дня низці офіцерів та курсантів вишу було вручено посвідчення учасників бойових дій, а також зачитано наказ про присвоєння чергового військового звання».

Про це повідомили на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

У Львові сміттєзавод будуватиме одна з чотирьох компаній,- мер

Садовий збере нараду з Чаплінським на вул. Малоголосківській для аналізу будівельних прорахунків

Тролейбус № 29 у Львові змінив маршрут

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

1 червня в Україні вирушать перші 42 поїзди

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу