Курсанта львівської військової академії нагородили бойовим орденом

15:10 1 вересня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Начальник Національної академії сухопутних військ Павло Ткачук вручив двом своїм вихованцям медалі.

Сьогоднішні урочистості у львівській Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з нагоди Дня знань та початку нового навчального року неабияк відрізнялися від церемоній мирних часів. По-перше, право підняття Державного Прапора України та прапора Сухопутних військ Збройних Сил України отримали учасники нав’язаної нам Росією війни – лицар ордену «За мужність» третього ступеня молодший сержант Роман Гребенюк та старший солдат Віталій Немировський, який за участь у бойових діях нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни». Адже відтепер вони – курсанти-першокурсники львівської військової академії.
По-друге, її начальник, генерал-лейтенант Павло Ткачук, вручив під час святкових урочистостей у присутності всього особового складу вищого військового навчального закладу бойові державні нагороди трьом його вихованцям. Зокрема указом Президента України молодшого сержанта Павла Панченка нагороджено орденом «За мужність» третього ступеня, а молодшого сержанта Павла Прута та солдата Василя Клемьонова — медаллю «Захиснику Вітчизни». Натомість відому львівську волонтерку Оксану Клим удостоєно наказом міністра оборони України відзнакою «За сприяння Збройним Силам України».
По-третє, неабияку надію в Україні на тих, хто доровільно зголосилися захищати її, засвідчили привітання викладачів і курсантів львівської військової академії з Днем знань і початком нового навчального року, які виголосили не лише її очільник Павло Ткачук і командувач ракетних військ і артилерії Збройних Сил України та заступник командувача Сухопутних військ України, генерал-майор В’ячеслав Горбильов ідиректор департаменту військової освіти, науки, гумантітарної та соціальної політики Міноборони України – полковник Микола Садовський, а й голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський та міський голова Львова Андрій Садовий. Від імені курсантів саме учасник війни на сході України – старший сержант Вадим Гаврилюк – запевнив їх, що майбутні офіцери не підведудь.
Про це повідомили сьогодні, 1 вересня, на сайті львівської Національної академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж з урочистостей.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу